Big data jako sposób optymalizacji marketingu

Big data to narzędzia do analizy i usprawnienie marketingu w social media. Jest to branie, analizowanie, analizowanie i przedstawienie graficzne danych. Firmy biorą dane z rozmaitych źródeł, porównują je, rozważają, a na podstawie wyciągniętych wniosków pomagają firmom, bądź instytucjom w ich działaniach.

Już niedługo dokona się w Warszawie big data konferencja, która poświęcona będzie technologiom big data w Polsce. Konferencja (zobacz więcej tu) planowana jest na potrzeby uczestników, którzy odpowiadają za programy i wprowadzanie technologii big data. Zdarzenie to zbierze administratorów, projektantów i programistów baz danych, inżynierów i analityków danych, właścicieli produktów i zarządców IT z firm, które używają i komponują rozwiązania intensywnie korzystające z danych.
akt - firma

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Cloud computing szkolenie ma za zadanie demonstrację oryginalnych modeli owego rodzaju usług będących zarówno produktami o wysokiej specjalności przenikające do nisz rynkowych, jak i usługi bardziej proste, powszechne, bardzo tanie, bądź darmowe dedykowane odbiorcom masowym.
baner

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Cloud computing stanowi spojenie zasobów niezależnie od ich fizycznej lokalizacji zapewniając ich elastyczne powiększanie, czy też minimalizowanie w zależności od aktualnego zapotrzebowania. opłaty brane są za faktycznie użytkowane zasoby w zależności od zużytej mocy obliczeniowej, przepustowości łącza internetowego i przestrzeni dyskowej.

Są one łatwo monitorowane, kontrolowane i sygnalizowane w sposób jasny dla obydwu stron.

Zainteresował Cię ten artykuł? Szalenie nam przyjemnie. Po informacje przejdź do nowego linku – tam przygotowaliśmy rzetelne wątki.

Podjęcie decyzji o przejściu na wariant cloud computing to zmniejszenie kosztów i uelastycznienie działań.