Buty na ślub – parę rad

Ślub to bezsprzecznie jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdej zakochanej pary. Przygotowania do tego szczególnego wydarzenia trwają czasami nawet ponad rok, a przyszła panna młoda bardzo dba o to, aby wyglądać zniewalająco pięknie. Odpowiednia suknia ślubna, rękawiczki i pozostałe gadżety są bardzo ważne, ale jednym z kluczowych elementów stroju są buty ślubne.

kliknij tu

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj kobiety, wybierając obuwie do ślubu, kierują się w największym stopniu swoimi upodobaniami oraz modą.

Czy przedstawiany tekst jest Twoim zdaniem interesujący? Jeżeli tak sądzisz, to wejdź także na polecany serwis, który posiada nie mniej ważne informacje.

Dobierając buty do ślubu trzeba jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na komfort użytkowania. Miejmy na względzie, że w dniu zaślubin jesteśmy aktywne prawie przez całą dobę. Buty muszą umożliwiać nam nieustanne przemieszczanie się, chodzenie, stanie, jak również tańczenie. Założenie sztywnych pantofli z materiałów syntetycznych na przesadnie wysokich obcasach spowoduje, iż już po paru godzinach panna młoda będzie rozdrażniona i zmęczona. Najrozsądniejszym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko bardzo komfortowe, ale również szalenie gustowne.

Obecna moda ślubna pokazuje, że nawet przy standardowej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na zwyczajowe obuwie do ślubu – 3i-store. Coraz częściej rezygnujemy z śnieżnobiałych, satynowych pantofli na korzyść butów wszechstronnych, które będzie można założyć częściej niż przez jeden dzień w życiu. To sprawia, że jesteśmy w stanie zainwestować w buty ślubne więcej, niż dawniej. Chociaż czółenka damskie skórzane to zakup stosunkowo kosztowny, mamy pewność, iż wykonane ze skóry naturalnej, porządne obuwie, będzie nam służyć przez wiele lat. Możemy zdecydować się na buty w kolorze dyskretnym, nie rzucającym się w oczy, jak beż, czy écru, albo możemy trochę poszaleć i nabyć obuwie w soczystym kolorze, które będzie współgrać z barwą pozostałych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsze panny młode z ochotą wybierają buty niebieskie, miętowe, złote, a nawet bordowe. Pamiętajmy, że buty do ślubu powinno się wybrać stosunkowo wcześnie, gdyż będą niezbędne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dopasowuje się długość kreacji. Dobrze jest też pochodzić trochę w butach przed ślubem, chociażby po mieszkaniu, by przyzwyczaić nogę do kształtu obuwia i zapobiec pojawieniu się w dniu ślubu kłopotliwych otarć.