Chcesz błyszczeć na przyjęciu? Załóż biżuterię

W naszym życiu często zdarzają się różnego typu oficjalne celebracje, na których powinniśmy odpowiednio się prezentować. Wesele przyjaciółki, komunia bratanicy, ważny bankiet w pracy. W takich sytuacjach, musimy ogromny nacisk położyć nie wyłącznie na swój strój, ale także na biżuterię. Co najsłuszniej założyć? Gdzie kupić interesujące i niezbyt kosztowne eksponaty?

szmaragdy

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Istnieje na świecie dużo pięknych, acz drogich kamieni – diamenty, szmaragdy lub rubiny – to najgodniejsze opcje. Jednak jeżeli nie stać nas na tego rodzaju biżuterię, mamy szansę zastąpić ją produktem znacznie tańszym. W srebrnym naszyjniku można zaaplikować cyrkon, który wygląda znakomicie, jednak nie jest bardzo drogi. Możemy dostać całkiem sporo, różnych wariantów barwnych tego kamienia – od żółtego poprzez czerwony po czarny, najbardziej elegancki.

Jeśli taka problematyka Cię intryguje, bez zwłoki kliknij ten odnośnik! Omawiana tam pełna treść na pewno również Cię zainteresuje.

Dostaniemy go w praktycznie każdym salonie jubilerskim, możemy również w konkretnym naszyjniku zamienić kamienie, z rubinu na właśnie cyrkon.

Gdzie jednak najlepiej robić sprawunki tego typu? Oczywiście, w każdym pasażu handlowym znajdziemy sklepy z biżuterią, jednak z uwagi na swoją lokalizację, marże przez nie proponowane są bardzo wywindowane. Z tego powodu najlepiej zakupować produkty w mniejszych, prywatnych placówkach. Nawet jeśli konkretny wzór nie do końca przypadnie nam do gustu, zawsze możemy zamówić swój wybrany model. Mało tego, jeśli posiadamy szmaragdy w spadku po naszej babci, jednak nie są one wkomponowane w biżuterię, możemy zamówić taki projekt u eksperta.

Nic tak nie dodaje szyku każdej kobiecie, jak odpowiednio skompletowana biżuteria. Jeżeli nie stać nas na drogie kamienie, warto zaopatrzyć się w skromny, złoty naszyjnik ozdobiony cyrkonem. Zakupy najlepiej robić w małych sklepach, spotkamy tam niższe ceny.