Chcesz błyszczeć na przyjęciu? Załóż biżuterię

W naszym życiu często zdarzają się różnego typu oficjalne celebracje, na których powinniśmy odpowiednio się prezentować. Wesele przyjaciółki, komunia bratanicy, ważny bankiet w pracy. W takich sytuacjach, musimy ogromny nacisk położyć nie wyłącznie na swój strój, ale także na biżuterię. Co najsłuszniej założyć? Gdzie kupić interesujące i niezbyt kosztowne eksponaty?

szmaragdy

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Istnieje na świecie dużo pięknych, acz drogich kamieni – diamenty, szmaragdy lub rubiny – to najgodniejsze opcje. Jednak jeżeli nie stać nas na tego rodzaju biżuterię, mamy szansę zastąpić ją produktem znacznie tańszym. W srebrnym naszyjniku można zaaplikować cyrkon, który wygląda znakomicie, jednak nie jest bardzo drogi. Możemy dostać całkiem sporo, różnych wariantów barwnych tego kamienia – od żółtego poprzez czerwony po czarny, najbardziej elegancki. Dostaniemy go w praktycznie każdym salonie jubilerskim, możemy również w konkretnym naszyjniku zamienić kamienie, z rubinu na właśnie cyrkon.
Gdzie jednak najlepiej robić sprawunki tego typu? Oczywiście, w każdym pasażu handlowym znajdziemy sklepy z biżuterią, jednak z uwagi na swoją lokalizację, marże przez nie proponowane są bardzo wywindowane. Z tego powodu najlepiej zakupować produkty w mniejszych, prywatnych placówkach.

Ciekawi Cię ten tekst? Jeśli tak, to nakłaniamy do kliknięcia tu. To ciekawe optymalne źródło, które również na pewno Cię zaabsorbuje!

Nawet jeśli konkretny wzór nie do końca przypadnie nam do gustu, zawsze możemy zamówić swój wybrany model. Mało tego, jeśli posiadamy szmaragdy w spadku po naszej babci, jednak nie są one wkomponowane w biżuterię, możemy zamówić taki projekt u eksperta.

Nic tak nie dodaje szyku każdej kobiecie, jak odpowiednio skompletowana biżuteria. Jeżeli nie stać nas na drogie kamienie, warto zaopatrzyć się w skromny, złoty naszyjnik ozdobiony cyrkonem. Zakupy najlepiej robić w małych sklepach, spotkamy tam niższe ceny.