Chcesz ufarbować swoje włosy? Wybierz właściwą farbę

Malowanie włosów i zmienianie ich koloru to domena płci pięknej, jednak w obecnych czasach także niejeden mężczyzna decyduje się na ten zabieg w salonie fryzjerskim albo w zaciszu swojego domu. Bez względu na to czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, warto orientować się, jak wybrać farbę, aby włosy uzyskały upragniony kolor.

Modelka w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim powinieneś zdecydować się na kolor, na który planujesz ufarbować swoje włosy, nie zapominając, że zwykle odcień wychodzi o jeden albo dwa tony ciemniejszy niż na pudełku. Do tego ważne jest to czy masz naturalne włosy, czy już były kiedyś koloryzowane.

Kliknij ten link, by sprawdzić, co inny serwis udostępnił (http://www.rehabilitacje.org/badanie-kierowcow) na opisywany wątek. To z pewnością także Cię zaciekawi.

Jedynie w pierwszym wypadku rezultat może być przewidywalny, ponieważ włosy malowane reagują inaczej. Po drugie, trzeba zdecydować na typ koloryzacji – postawić na farbę czy piankę? Pianki do włosów są łatwiejsze do samodzielnego użycia. Dzięki komfortowi ich nakładania nawet malowanie włosów podczas wyjazdu będzie możliwe. Natomiast zwyczajne farby jak na wymagają większej dokładności, jednakże zawsze można prosić o pomoc mamę lub koleżankę.

Warta wypróbowania jest farba luo color, w jakiej amoniak jest zastąpiony substancją zasadową nie uszkadzającą włosów. Luo color gwarantuje nasycony, a tym samym rozświetlony kolor z efektem trój wymiaru. Do tego rewelacyjnie poprawia kondycję włosów i powoduje, że są gładkie. Dokładnie pokrywa siwiejące włosy i można ją zakupić w większości drogerii kosmetycznych. Co jeszcze trzeba wiedzieć, decydując się na odpowiednią farbę?

Jeżeli masz czarne włosy i chcesz to zmienić, na początek konieczna jest dekoloryzacja, w innym przypadku nowy kolor będzie tak naprawdę niewidoczny, a jedynie doda refleksów. Ponadto delikatne włosy są o wiele bardziej wrażliwe na działanie farby, więc nie trzeba nakładać plastikowego czepka dla wzmocnienia efektu, a można nawet trzymać farbę pięć min.

Nie czekaj, zobacz tekst na witrynie (http://www.actum-finanse.pl/o-czym-musisz-pamietac-biorac-kredyt-na-firme/), która też Cię zaintryguje. Znajdziesz tam m.in. informację o emocjonującej Cię tu problematyce.

krócej.

Jeśli masz problem z właściwym dobraniem farby lub pianki do włosów, najlepiej idź do sprawdzonego fryzjera, który ma praktykę w tym temacie i wyczaruje na twojej głowie upragnioną fryzurę z pożądanym kolorem lub zapoznaj się z radami na . Inaczej może się okazać, iż nie takie były twoje intencje, jednakże całe szczęście farba także z czasem się zmywa, a włosy odrastają, zatem będzie pora na kolejne próby. Korzystając z naszych zaleceń z pewnością wszytko pójdzie dobrze.