Ciekawe a także kolorowe dodatki

Wielokolorowy akcent w codziennej stylizacji może zupełnie zmienić charakter całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też wiele powiedzieć o osobie, która je nosi.

Praktycznie i charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się zwłaszcza z latem, lecz możemy je naturalnie nosić bez względu na porę roku. Chociaż na pewno nie zaliczają się do nieczęsto spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być oklepane. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko zależy od tego, jaki styl ubierania lubimy. Osoby, które chcą odróżnić się z tłumu, mogą postawić na oprawki w rażących kolorach albo decydować się na interesujący deseń, jak np. paski, kropeczki lub serca.

Miłośniczki tego ostatniego wzoru bez trudu znajdą także oprawki w tym kształcie. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może wskazywać na charakter ich właścicielki. Tak samo dobrze zadanie to spełni torebka. Przyjęło się, iż te na lato powinny być pastelowe, zaś zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe bądź czarne. Warto jednakże wziąć pod uwagę także bardziej odważne barwy bądź zabawny wzór. W ten sposób nudny dodatek stanie się ciekawym elementem ubrania.

Coś dla mężczyzn

Jednym z kluczowych elementów garderoby każdego gustownego mężczyzny jest z pewnością garnitur. Rzecz jasna trudno z nim poszaleć, jeżeli chodzi o kolory, ale można trochę ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a więc niewielką dziurkę w klapie marynarki. Kiedyś przyozdabiano ją kwiatem, dziś jego miejsce zajmują pinsy, czyli gustowne znaczki, które również dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- jak wyglądają pinsy. Oprócz tego można też wybrać pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na bardziej uroczyste okazje panowie mogą zdecydować się na spinki do mankietów, które wcale nie muszą być nudne i mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej.

Jeśli interesuje Cię omawiany artykuł, to bez wahania kliknij tu oraz zobacz oprócz tego inny równie pasjonujący news zegarki do 5000 zł.

Warto przy tym wspomnieć, iż pinsy na zamówienie także można dostosować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający w ten sposób garnitur. Jak się okazuje, także elegancki ubiór można trochę ożywić i przełamać jego charakter, a możliwości jest dużo. Rzecz jasna trzeba pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy muszą być stonowane- jak zamówić pinsy.