Co będzie najmodniejsze tej wiosny i lata? Podpowiadamy!

Prym wiodą motywy kwiatowe – to jeden z obowiązujących trendów, który nosimy na sukienkach, butach czy na głowie w postaci opasek. Należy zadbać o to by było kolorowo oraz kwieciście.

Tryskająca kolorami, bluzka w połączeniu z białymi spodniami da nam promienny look. A dlaczego z białymi? Ponieważ to najważniejszy, obok różu dominujący kolor tej wiosny i lata. Mile widziane wszystkie formy – od prostej minimalistycznej po bardziej wyszukane. Kolor biały jest zawsze mile widziany i bardzo praktyczny w upalne dni. Od zawsze słyszeliśmy określenie „mała czarna”, w dzisiejszych czasach pojawiła się „mała biała”. Biel zabierze nam lat, a doda uroku – czytaj pełen raport.

Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów zamarzyli by przenieść ich klimat na ulice miast. Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Czemu nie! Przeważają tutaj naturalne kolory, które pięknie podkreślą muśniętą słońcem skórę.

Jeansy marki Levi

Niezwykle kobiece koronki są ponadczasowe, jednak w tym roku wyjątkowo zagościły w sklepach. (stawiamy na mocne kolory, np. fuksję).
Standardowo – dżins odnajduje się co sezon. Co odważniejsze mogą wybrać total look, gdyż tak właśnie nosimy dżins w tym sezonie – od stóp do głów. Letni obrazek: dżinsy levis, top lub przewiewna bluzka i delikatna opalenizna. Prawda, że kuszące połączenie? W sieci znajdziemy wiele sklepów, które zaskoczą nas swą bogatą kolekcją najlepszych jakościowo ubrań.

Nie wahaj się i zobacz umieszczone tu uwagi o nas (http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/48/Kurtka%20Red%20Point). To z pewnością są bardzo ciekawe dane – po prostu kliknij ten link.

Dodatkowo funkcjonują outlety, np. Pepe jeans outlet (zobacz też Levi’s), w których bez obciążania naszego portfela kupimy szalone, odważne i zgodne z trendami ubrania czy buty. Poczujmy magię niepowtarzalnego stylu Pepe jeans na własnej skórze – !

Jeśli mamy na myśli ogólnie dostępny, sieciowy asortyment, znajdziemy w nich wszystko. I nie ma znaczenia czy nasze ulubione spodnie dla ratownika medycznego to rurki czy szwedy, z całą pewnością znajdziemy je na sklepowych półkach.

Wiedzmy jednak, że jeśli jesteśmy ubrani w zgodzie ze swoją sylwetką, eksponujemy swe mocne strony, a kamuflujemy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy założyłyśmy spódnicę sprzed 5 lat, czy z najnowszej kolekcji nie jest istotne. Na pewno nikt nie powie nam, że nie pożądamy za trendami.