Cudne i niewymownie długie rzęsy, czyli parę słów na temat zabiegu przedłużania rzęs

Zabieg przedłużania rzęs jest aktualnie coraz bardziej atrakcyjny. Multum kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, ponieważ jest to dla nich wielką wygodą, prócz tego przedłużone rzęsy przedstawiają się istotnie świetnie! Długie, czarne, podkręcone oraz ogromnie gęste rzęsy – jaka kobieta nie pragnęłaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs wreszcie wolno cieszyć się pięknymi rzęsami, bez niezbędności codziennego ich malowania. Uroda jest w dzisiejszych czasach dla kobiet niezmiernie ważka i niewątpliwie każda z nas stale chce prezentować się doskonale. Przedłużone rzęsy nie tylko świetnie wyglądają, ale także wpływają na wzmocnienie poczucia własnej wartości i pewności siebie. A co można stwierdzić na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on całkowicie bezpieczny? Ile czasu taki twarz (np. kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy)? I przez jaki czas utrzymuje się rezultat przedłużonych rzęs? O tym i poradach makijażowych więcej tutaj – .

Zabieguroda (np. odwiedź nas) przedłużania rzęs jest w pełni bezpieczny i nie uszkadza naturalnych rzęs. Jeśli tylko wykonujesz zabieg u kompetentnej stylistki rzęs to naturalnie nie musisz się niczego obawiać. Zabieg realizowany jest na zamkniętym oku. Za pomocą pęsety rzęsy są doklejane do naturalnych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy wolno dokleić jedną, dwie oraz nawet trzy rzęsy. Termin zrealizowania zabiegu jest zależny od liczby doklejanych rzęs, i także od tego jak wiele prawdziwych rzęs ma klientka.

W większości wypadków taki zabieg trwa około dwóch godzin. Rzęsy trzymają się na oku plus minus dwa miesiące, niemniej jednak jeżeli chcesz by rezultat nieustannie był widowiskowy zaleca się wykonywanie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, gdyż efekty takiego zabiegu są naprawdę zachwycające. Ponadto mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich codziennie malować, bowiem zawsze wyglądają one doskonale. Z pewnością zakochasz się w swoich pięknych, długich i podkręconych rzęsach, toteż już dzisiaj podaruj sobie troszkę luksusu i wybierz się na fachowy zabieg przedłużania rzęs. Tak samo istotne jest wyróżnienie odpowiednim make-up oczu, gdzie przydadzą się takie akcesoria jak tutaj – przeczytaj więcej.