Czym jest make-up w rodzaju smooky eye?

Z jakiego powodu dobrze jest postawić na make-up typu smooky eye? Przede wszystkim dlatego, że to zdecydowanie dobrze sprawdzony rodzaj make-upu, który może sprawdzić się doskonale z niemal każdą stylizacją. Tego typu make up to idealny pomysł, kiedy zwyczajnie nie wiesz, jak wybrać makijaż. Bywa przecież tak, że cała kreacja jest już gotowa, a pozostaje jedynie dobranie make-upu. Czasami to właśnie tutaj zaczynają się schody. Jednak na smooky eye możesz postawić bez wątpliwości, zawsze wtedy, kiedy zastanawiasz się, co wybrać.

smooky eye

Autor: mayeesherr.
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno Taki wybór nie okaże się nietrafny. „Przydymione oczy” zwyczajnie prezentuje się świetnie, a pasuje zwłaszcza do wieczornych stylizacji.

Ten rodzaj makijażu idealnie pasuje na wieczór, gdyż sprawia wrażenie eleganckiego, a może nawet nieco oficjalnego. Jednocześnie smooky eye nie można odmówić ogromnego uroku. Tego typu makijaż pasuje także do podkreślenia seksapilu stylizacji. To bardzo kobiecy rodzaj makijażu.

Dodatkową mocną stroną „przydymionych oczu” jest to, że makeup Wrocław – www.maleckamakeup.pl tego rodzaju zawsze jest trendy. Idealnie prezentował się już w minionych latach i doskonale wygląda również w dzisiejszych czasach. Można się spodziewać, iż za kilka lat także duża ilość pań będzie wybierała „przydymione oczy” które są zwyczajnie bardzo wszechstronne. Nie ma też dużych ograniczeń jeśli chodzi o typ czy barwę cery. Ten typ makijażu będzie pasował w przypadku każdego rodzaju skóry – jak to zrobić?.

jest to make-up prosty do zrobienia. Jesteś w stanie sobie poradzić bez kłopotu, nawet jeżeli jak dotąd nie stawiałaś na make-up zbyt często lub Sale i domy weselne Warszawa pomagał Ci w tym ktoś inny. Jedyne co musisz mieć to czarna kredka do oczu a także dwa cienie. Jeden jasnobrązowy, a kolejny ciemnobrązowy. Do tego będziesz potrzebować jeszcze tuszu do rzęs.