Elegancja w kolorze nude

Panowie pewnie będą niepocieszeni, ale w damskiej palecie znanych barw na dobre zagościł już kolor nude a do tego nic nie zwiastuje, by miał ją kiedyś opuścić. Warto zatem zakupić ubrania w tym kolorze, bo możemy być pewni, że będą nam służyć długi czas.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Barwa nude oznacza kolor skóry, który wygląda jak nieco cieplejszy beż. Jest on bardzo kobiecy i subtelny, a dodatkowo doskonale prezentuje się na wszystkich rzeczach. Niemal wszystkie sklepy, w tym także te internetowe mają w sprzedaży niemal każdą część garderoby w tym kolorze. Nike, Reebok, Le Coq … to tylko przykładowe wyliczenie, gdzie można go odnaleźć.

Buty na szpilce w kolorze nude to wciąż ”must have” w garderobie każdej kobiety, która kocha modę. Można powiedzieć, że stały się już pewnym kanonem i obecnie możemy je porównywać z małą czarną, którą można przecież znaleźć w garderobie niemal każdej kobiety – trzeba podkreślić, że ubrania o kolorze nude idealnie sprawdzają się w biurze. Jest to bardzo neutralny kolor, doskonale grający z ciemnymi tonacjami. Jeśli zatem pragniemy rozpocząć konstruowanie szafy pod kątem biurowego wyglądu możemy rozpocząć od wybrania się do Ubrania h&m. Na pewno znajdziemy tam interesujące propozycje, które pomogą nam wybrać tzw. bazę. Dodatkowo ceny nie będą wygórowane, więc każdy może zezwolić sobie na tego typu zakupy – .

Oprócz ubrań barwa nude została wykorzystana przez producentów różnego typu produktów kosmetycznych. Po pierwsze należy zauważyć, że świetnie prezentuje się na płytkach paznokci. Koncerny oferujące kosmetyki mają w ofercie emalie do paznokci we wszelkich jego odcieniach. Pewne wątpliwości można posiadać do stosowania ich przez osoby z jasną cerą. Muszą one przemyśleć czy kolor nude połączony z ich jasnym kolorem skóry nie sprawi, że kolor się zgubi, a rezultat będzie mdły. w ostateczności wybór takiego koloru zależy (czy to odnośnie kosmetyków, czy ten ubrań) od poszczególnej oceny każdej kobiety.

Źródło: domodi