Elektrokoagulacja i także Test Food Detective to obecnie najbardziej znane zabiegi, jakie stosują ludzie.

Czy na Twojej skórze występuje mnóstwo brodawek, ropniaków? Bywa to dokuczliwe, boleściwe, jakkolwiek jest rozwiązanie na to, aby się tego pozbyć. Tak samo jest w przypadku, podczas gdy uczula nas pokarm. Częste schorzenia brzucha i innego typu symptomy po skonsumowaniu konkretnego pokarmu pouczają nas o tym, iż cierpimy na nietolerancję pokarmową. Oto zabiegi, jakie użytkuje się do wyżej przedstawionych chorób.

Karboksyterapia skutecznie redukuje pomarańczową skórkę

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Zamykanie naczyń krwionośnych z zużytkowaniem prądu dużej częstotliwości to elektrokoagulacja, która polega na ścięciu białka tkanek poprzez cieplne jego osłabienie pod wpływem statecznego prądu elektrycznego. Zabieg wykonywany jest przy użyciu elektrod, które mogą mieć najrozmaitszy kształt – przeważnie igły zakończonej kulką, noża, lub elektrody niewymagającej nakłucia skóry wykorzystywanej do bezinwazyjnego zamykania naczynek. Elektrokoagulacja stosowana jest przy eliminowaniu: brodawek, torbieli, kaszaków, prosaków, delikatnych zmian nowotworowych skóry, przesadnego owłosienia, poszerzonych naczyń. Więcej na temat: polecam.

Przeobrażone chorobowo miejsca albo niechciane przemiany wstrząsa się elektrodą i działa na nie prądem elektrycznym. Drugim w szeregu przypadków sprawowanym testem jest test food detective (przeczytaj to). Długofalowe urazy o podłożu dotkliwym do zdiagnozowania, mogą mieć swoją przyczynę w nietolerancyjności pokarmowej. Jest ona niewłaściwą reakcją organizmu na elementy pewnych pokarmów, co samo w sobie zdoła ukazywać się na mnogość dróg.

U poniektórych będą to wyraziste schorzenia głowy, natomiast u innych przeciągły zespół jelita drażliwego, względnie przemiany skórne. Na podstawie próbki krwi zaczerpniętej z palca, Test Food Detective pomaga stwierdzić artykuły pokarmowe powodujące nadprodukcję przeciwciał typu IgG. Będziemy mogli go dokonać na własną rękę w miejscu zamieszkania lub skorzystać z pomocy lekarza lub dietetyka.

Jak pielęgnować skórę w okresie zimowym

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Zarówno elektrokoagulacja jak i Test Food Detective są w stanie niezwykle pomóc nam w życiu powszednim. Ten pierwotny zdoła okroić kompleksy, nieładne skazy na skórze, które nieraz bolą. Inny wszak towar przyczynić się może do przyuważenia produktów, których nasz układ nie akceptuje, a wskutek tego pomóc nam wyzbyć się wpadek skórnych lub innego rodzaju ciężkich chorób.