Główne zalety i wady klasycznej liposukcji, czym charakteryzuje się znacznie bezpieczniejsza liposukcja ultradźwiękowa.

Wielu ludzi ma dużo problemów z niezbyt ładnymi fałdami tłuszczu. Pojawiają się one bardzo łatwo, wystarczy parę chwil niewłaściwej diety czy mniejszej aktywności fizycznej. Lecz pozbycie się tego balastu już wcale takie łatwe nie jest, wymaga najczęściej dużo wysiłku i wyrzeczeń. Z tego też powodu już dawno wymyślono, że skutecznie można poprawić wygląd swojego ciała w newralgicznych miejscach zwyczajnie przez usunięcie zbędnej tkanki.

odchudzanie, kobieta

Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Jedną z najwcześniej stosowanych technik, za pomocą jakich dało się to zrobić, była tradycyjna liposukcja (odwiedź serwis) ud. Od razu stała się ona bardzo popularna, nawet mimo licznych efektów ubocznych. Zabieg ten jest mianowicie bardzo inwazyjny, można wręcz powiedzieć, że jest to poważniejsza operacja ze wszystkimi konsekwencjami z tego wynikającymi. Tradycyjna liposukcja będzie polegać na odsysaniu komórek tłuszczowych przy pomocy odpowiednich igieł, niestety będzie wymagać pewnego czasu na dojście do siebie, a lista ewentualnych przeciwwskazań i zagrożeń naprawdę jest pokaźna.

Wiele osób zastanawiając się nad takim zabiegiem zapyta z pewnością, ile kosztuje liposukcja klasyczna, a ile nowocześniejsze metody, znacznie bezpieczniejsze i mniej inwazyjne. W praktyce okazuje się że ceny tych zabiegów są dość zbliżone do siebie, z tego też powodu dużo lepszą opcją obecnie jednak będzie wybranie metody, jaka nie powoduje tak rozległych komplikacji. Ostatnio coraz większą popularnością zaczęła się cieszyć liposukcja >>> liposukcja laserowa wrocław ultradźwiękowa, zwana też inaczej vaser lipo.

medycyna estetyczna, kobieta, zabieg

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Używa ona ultradźwięków o odpowiedniej częstotliwości, które powodują rozbicie komórek tłuszczowych. Tłuszcze, które się w ten sposób uwalniają, są później transportowane do wątroby i zamieniane w energię. Dzięki miejscowemu użyciu ultradźwięki będą działać tylko na tkankę tłuszczową, w żaden sposób nie naruszając okolicznych narządów wewnętrznych. Natomiast sam zabieg nie wymaga jakiegoś dużego przygotowania i nie potrzebuje również żadnej długiej rekonwalescencji, z tego też powodu można go polecić wszystkim paniom, które nie będą chciały zbyt mocno oddziaływać w swoje ciało.