Należy przyznać, że kupowanie jeansów to dosyć osobista czynność, to chwila, jak powinniśmy skonfrontować się ze swoją sylwetką. Kiedy mówimy o jeansach nie chodzi tylko o figurę, ale przede wszystkim o proporcje naszego ciała, które są z pewnością bardziej ważne niż sam rozmiar. Ta sytuacja sprawia, że ponad trzydzieści procent kobiet nie jest w stanie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście sprawia, iż w swojej szafie mają sporą ilość jeansów, jaka zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, czyni zupełnie odwrotnie. Pora to odmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie często nie są w stanie zdefiniować, czy mają długi tułów a może krótki. A korzystnie wiedzieć, że ma to wielki wpływ na to, po które rodzaje jeansów należy sięgać. I nie jest ważne czy mówimy o markowych jeansach typu levis, czy może o standardowych, kupionych na targowisku. Warto więc poznać najistotniejsze wytyczne, co do dobierania najlepszego typu jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów i krótkie nogi, to niezbędnie kupujmy jeansy z wysokim stanem, co po prostu optycznie wydłuża nogi.

Dość częstym błędem, jaki popełniają kobiety jest kupowanie za bardzo długich spodni, jakie zamiast dobrze wyglądać faktycznie pogrubiają sylwetkę. Jednocześnie, jeansy są niezwykle uniwersalne, perfekcyjnie więc będą pasować zarówno do szpilek i marynarki, ale też do normalnego t-shirtu i trampek. Co także istotne, a często zapomniane, to fakt, iż nie musisz być szczupła niczym modelka, by w twojej szafie znajdowały się jeansy.

Czy chcesz, przeczytać następne wiadomości? Jeśli tak, to wejdź na ten link oraz zobacz w artykule (http://www.prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/doggy-rawhide/) więcej danych. One zapewne także Cię zaintrygują.

Kiedy tak myślisz, to powinnaś szybko zapomnieć o takiego typu

1

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

pojmowaniu sprawy. Rzeczywiście bowiem jeansy prezentują się najbardziej korzystnie na kobiecych sylwetkach, na różnych kobiecych figurach.

Przykładowo materiał który opina się na krągłych biodrach oraz wydatnych pośladkach uwydatnia tak naprawdę atuty sylwetki. Markowe jeansy, przykładowo firmy Levis nie powinniśmy traktować niczym wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Posiadając w swojej szafie kilka par jeansów, jesteśmy w stanie dowolnie kreować codzienne kreacje, jednocześnie te bardziej poważne jak i luźne, takie jak sportowe. To więc z pewnością pocieszające, że można wybrać jeansowe spodnie do każdego typu figury. Zamiast więc narzekać i wpadać w depresję, powinniśmy to wykorzystać.