Jeśli wybierasz się do marketu albo wyjeżdżasz do rodziny na wieś, zapewne nie przykładasz bardzo dużej wagi do wyglądu. Jednak kiedy idziesz na przyjęcie, randkę czy też ważne spotkanie z pewnością pragniesz prezentować się idealnie. Rzecz jasna każda dziewczyna wygląda najlepiej w czymś innym. Jednak niezależnie od typu urody i Twoich preferencji, jest parę rzeczy, jakie możesz wykonać, by prezentować się naprawdę świetnie zawsze, kiedy tylko tego zapragniesz.

moda

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwsza kwestia: zarządzaj strojami, które masz w szafie tak, by zawsze zaznaczać mocne strony Twojej sylwetki, a chować wady. Jeśli często trenujesz i posiadasz idealną figurę – wówczas zazwyczaj w każdym ubraniu będziesz wyglądać dobrze (stylizacje na co dzień). Jeśli jednak masz problem z wystającym brzuszkiem lub natura nie obdarzyła Cię zbyt długimi nogami, planuj ubiór tak, by ukryć te mankamenty. Weź to pod uwagę, iż nie wszystkie ubrania są dla Ciebie i postaw na takie ubrania, w którym będziesz wyglądać najlepiej jak potrafisz.

Jesienna kolekcja House

Autor: House
Źródło: House

Po drugie zachowaj balans pomiędzy zasłanianiem i odsłanianiem sylwetki.

Absorbujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, to kliknij tutaj, w serwisie Rowery Dziecięce, który tam miejscu znajdziesz, też jest coś interesującego!

Ważne, by nie wpadać w skrajności. Niektóre panie czują się doskonale, gdy odsłaniają nogi i mają duży dekolt. Kolejne ze wstydem odsłaniają same łydki. Pamiętaj, że najdoskonalsze wrażenie wywrzesz stawiając na wyjście pośrednie. Na pewno nie będziesz prezentować się niesmacznie, kiedy odkryjesz odrobinę figury, ale również nie przesadzaj, bo możesz wywrzeć kiepskie wrażenie – nawet jeżeli masz doskonałą sylwetkę. Ponadto zawsze przed opuszczeniem domu patrz w lustro. Większość dziewczyn ma taki nawyk, ale kobietom, które go nie posiadają na pewno warto zalecić tego rodzaju zachowanie. Czasem masz wrażenie, że dobrałaś najlepsze ubrania i wszystko leży tak jak chcesz, a dopiero zwierciadło zdradza, że się mylisz.