Jaką rolę pełni dobrze dopasowana bielizna dla codziennego komfortu i wygody noszenia.

Okres wiosenno-letni to chwila, kiedy kobiety z większą starannością zakładają ubrania. Choćby dlatego, że w tym okresie więcej można zyskać ubierając się fajnie. Króciutkie spódnice, leciutkie bluzeczki i sandałki, to elementy, które dominują w stylizacjach na gorące dni. Gdy robi się bardzo ciepło, panie zakładają na siebie jeszcze mniej.

Biustonosz Gaia

Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl

Przede wszystkim po to, żeby nie było im gorąco. Pojawiają się króciutkie bluzki lub tuby, czyli bluzki bez ramiączek.

Bez zwlekania zobacz artykuł w serwisie publikującym pokrewne wiadomości. Są równie pasjonujące, gdyż odnoszą się do tego samego zagadnienia.

Naturalnym jest, że do takiego stroju należy dopasować stosowny biustonosz bez ramiączek, aby nie popsuć efektu końcowego. Rzecz jasna nie jest to zbyt łatwa sprawa, ponieważ w ogóle niełatwo jest tak dobierać staniki, aby za każdym razem odpowiednio przytrzymać piersi. Biustonosze bez ramiączek rzucają tym odważniejsze wyzwanie, że w zasadzie cały ciężar piersi spoczywa tylko na pasie podtrzymującym. Zobacz: .

Przy źle dobranym rozmiarze niedopasowany biustonosz – więcej treści na ten temat – to prawdziwa męka dla właścicielki. Zbyt ciasny będzie nieznośnie wpijał się w ciało, pozostawiając bolesne otarcia, zaś za luźny w ogóle nie spełni zakładanej roli, tylko będzie bez przerwy krzywił się albo zsuwał. Przy odrobinie szczęścia co najwyżej żałośnie oklapnie, powodując, że piersi takiej kobiety będą wyglądały raczej niezbyt ciekawie. Interesujące oferty: .

A więc, planując zakupy, trzeba pomyśleć przy okazji o dobraniu specjalnej bielizny po to, aby w czasie upałów swobodnie i bez obawy o końcowy efekt móc pokazywać swoje wdzięki na molo albo w centrum miasta. Idealnie sprawdzi się firmowa bielizna, gdzie jakość wykonania gwarantuje, że nie porozciąga się po jednym praniu, powiększając szerokość pod piersiami o trzy rozmiary i tym samym zostając bezużytecznym kawałkiem szmatki.

Silikonowe paseczki unieruchomią biustonosz w odpowiednim miejscu oraz zapobiegną przesunięciu się w ciągu zwyczajnej aktywności ruchowej. Niestety kobiety o dużych biustach raczej nie powinny decydować się na biustonosze bez ramiączek, gdyż pod ciężarem dużego dekoltu nawet najwspanialszy biustonosz będzie obsuwać się i opadać. A źle podtrzymany biust to nie tylko nieciekawy wygląd, ale też katorga dla kręgosłupa. Kompromisowym rozwiązaniem mogą być silikonowe paseczki, które dają bardziej stabilne rusztowanie dla dużego biustu.