Które produkty wybrać? – dezodoranty i cienie do makijażu oczu.

Kiedy rozmyślamy o tym, żeby ładnie wyglądać, powinniśmy na początku pomyśleć o tym, by ładnie pachnieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu umyć, bo jedynie wspaniałe perfumy nie okażą się wystarczające. Jednak wszyscy wiemy, że mimo, iż się umyjemy to nasz organizm i tak będzie wydzielał pot, który może mieć bardzo nieprzyjemny zapach. Dlatego tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy może wyszukać coś, co będzie mu pasowało.

cienie do powiek

Autor: Zejneb Abdul Rahman
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy, że porządnie poszuka. Poza tym warto wypróbować dezodoranty wielu marek. Ba! Warto również sprawdzić różne dezodoranty jednej firmy. Może się okazać, że za pierwszym lub drugim razem uda nam się znaleźć ten właściwy dezodorant. A może się też okazać, że będziemy musieli kupić wiele różnych dezodorantów nim trafimy na ten, który będzie nam pasował. To znaczy na taki, który zniweluje niemiły zapach i nie dopuści do tego, by na naszych ciuchach pojawiały się plamy potu. Jeśli chcemy bardzo dobrze wyglądać powinniśmy pamiętać, że należy dbać o własną skórę. Ale poza samą pielęgnacją, dobrze pamiętać o makijażu. Bo makijaż na zadbanej skórze idealnie podkreśli atuty naszej urody. A jeśli jest to make up (http://www.maleckamakeup.pl/makijaz-slubny/) na jakieś wieczorne wyjście to należy pamiętać o cieniach do powiek. Wszystkie cienie do powiek mogą stać się skarbnicą dla naszego makijażu. Musimy tylko umieć z nich korzystać. Ale, jeżeli za pierwszym razem nasz make up (www.maleckamakeup.pl/makijaz-okolicznosciowy/) oka nie będzie perfekcyjny nie ma, co się tym martwić, praktyka czyni mistrza. Najsensowniej pamiętać o tym, że przed nałożeniem cieni nałożyć bazę pod cienie. Dodatkowo dobrze zwrócić uwagę na to czy cienie się nie kruszą.

Jeżeli więc posiadamy nowe cienie, to rzeczywiście dobrze je przetestować w mieszkaniu, przed wyjściem na imprezę, by potem nie było niemiłego zaskoczenia. Co do kolorów to na wieczorne spotkanie możemy postawić na jakieś bardziej odważne kolory z błyskiem. Jednak, jeśli chcemy używać cieni, na co dzień, to sensowniej pomyśleć o matowych, neutralnych odcieniach. Można postawić na beże i brązy, bo to najsensowniejsze rozwiązanie. Jeśli lubimy mieć mocniej podkreślone oko, to możemy do tego dodać kreskę, ale nie ma, co stawiać na niebieskie albo różowe cienie, chyba, że mamy wolny zawód i nikogo nie będzie kłuć w oczy nasz mocny makijaż oka.