Piersi są od wieków jednym z podstawowych atrybutów kobiecości. Ich idealny wygląd zmieniał się na przestrzeni lat. Dziś preferowane są najczęściej piersi duże oraz jędrne, z tego względu nie można się dziwić, że na rynek regularnie są wprowadzane nowe metody powiększania biustu, a kobiety na całym świecie naprawdę chętnie korzystają z dobrodziejstw współczesnej nauki.

kobuieta w biustonoszu

Autor: Luciano Mello
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie rozwiązania cechują się obecnie największym zainteresowaniem? Zazwyczaj operacje plastyczne polegające na wszczepieniu implantów piersi o preferowanej wielkości.

Rzecz jasna, decydując się na takie rozwiązanie trzeba być świadomym tego, że jest to operacja, a z takimi zabiegami zawsze związane jest pewne ryzyko. Ponadto, niezbędne jest wybranie cenionej kliniki i doświadczonego lekarza, który pokaże najlepszy rozmiar implantów. Co najważniejsze, należy zachować rozsądek. Operacje powiększania biustu są coraz tańsze, toteż leżą w zasięgu dużej liczby kobiet. Opcjonalnie, biust może zostać wypełniony kwasem hialuronowym, czyli substancją która naturalnie występuje w ludzkim ciele.

Biały biustonosz

Autor: Axami
Źródło: Axami
Często wykonywane jest też powiększanie biustu swoim tłuszczem, który wcześniej został odessany z innych obszarów ciała kobiety. To podwójna korzyść, jako że można zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej w jednym miejscu, aby uzyskać pełniejsze piersi. Należy jednak pamiętać, że w czasie pojedynczego zabiegu istnieje opcja powiększenia piersi o jeden rozmiar, a rekonwalescencja po liposukcji ma podstawowe znaczenie dla jego powodzenia. W dodatku, tkanka tłuszczowa czasami może zostać odessana nierównomiernie i zabieg będzie trzeba wykonać powtórnie.

Czy są dostępne metody nie potrzebujące ingerencji skalpela chirurgicznego? Mogą zdecydować się na wykorzystanie preparatu bust up, który jest proponowany w formie wygodnych do przyjmowania tabletek. Poza powiększeniem biustu, ma on również gwarantować jego widoczne ujędrnienie, a niestety zdarza się, że piersi po latach tracą jędrność, co dla wielu kobiet jest źródłem kłopotliwych kompleksów.

Chcesz przeczytać kolejne teksty odnoszące się do rozważanej tutaj problematyki? Jeżeli tak, to kliknij ten odsyłacz i zobacz wpis z www.

Biust można też powiększyć w kilka minut za pomocą dobre dopasowanego biustonosza push up, wypychanego specjalnymi gąbeczkami, które podnoszą piersi i powodują, że optycznie wydają się one zdecydowanie większe niż wcześniej.