Pomimo tego, że do przyszłego roku zostało jeszcze parę miesięcy już dziś możemy poznać godne uwagi opinie na temat tego, jak będą się kształtować trendy 2014. Swoje propozycje już dziś przedstawiają główne światowe firmy odzieżowe.

Moda dla kobiet

Autor: Francisco Gómez
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy 2014 (nasza strona: przydatne audiobooki.) zapowiadają, że popularna będzie szkocka krata, która co pewien czas wraca do łask. Krata nie będzie obecna tylko i wyłącznie na koszulach. Projektanci będą mieli co do niej bardziej szersze plany. Na początku roku, jak to z reguły ma miejsce w przypadku zimowych miesięcy dominować będzie czerń. Nie będzie tutaj miała wielkiego znaczenia postura, ani wiek. Będzie ona dedykowana dla wszystkich. Wedle pewnych projektantów mody bardzo dobrze widziane będą nawiązania do lat 90-tych.

Panie coraz częściej są aktywne sportowo. Do tego potrzebna jest nie tylko motywacja jak również chęć realizacji. Do każdego sportu trzeba się odpowiednio przygotować także jeśli chodzi o sprzęt. Na pewno w przypadku wielu dyscyplin istotne jest dopasowanie dobrego obuwia, które będzie sprawiało, że nasza aktywność będzie nie tylko bardzo przyjemna, ale również bezpieczniejsza z punktu widzenia zdrowotnego. Damskie trampki są takowym obuwiem, które może doskonale pasować do aktywnego trybu życia. Są one lekkie, dzięki czemu poruszanie się jest ułatwione. Trampki idealnie nadają się zarówno na bieżnię jak i na rower. Ich uniwersalność jest z pewnością jedną z najistotniejszych zalet, które warto znać zanim wyjdzie się na zakupy, w celu dobrania obuwia sportowego.

Kupno butów w kolorze złotym zawsze jest obarczone pewnym ryzykiem. Złoto jest kolorem, który może wyglądać w wielu wypadkach dosyć kiczowato. Złote buty muszą być więc wybrane na tyle umiejętnie, ażeby idealnie pasowały do naszych kreacji. Złote buty możemy na przykład wybrać do sukni ślubnej. Nie jest to bardzo często praktyka, aczkolwiek należy przyznać, że jeżeli buty zostaną dobrane z gustem możemy liczyć na to, iż będą się prezentowały szalenie efektownie. Warto w takowym przypadku jednak swój wybór skonsultować ze znajomymi bądź ze osobami kompetentnymi, którzy mają dobre wyczucie stylu.