Jeśli twe zęby nie są najładniejsze, masz możliwość udoskonalić ich kształt z nakładkami porcelanowymi

Coraz większą wagę przywiązuje się do kształtu zębów. Uzębienie ma być śnieżno białe, równe, a co najważniejsze pełne. Luki i ubytki w zębach wyglądają bardzo nieestetycznie oraz kiepsko świadczą o właścicielu. Współczesne standardy opieki dentystycznej sprawiają, że o zęby można dbać bez poczucia stresu czy bólu. Dentyści dysponują nowoczesnym sprzętem i wysokiej klasy materiałami, więc nawet gdy pacjent utracił kiedyś zęby albo stwierdza, że są one bardzo brzydkie, można uczynić wszystko dla pięknego uśmiechu.

Stomatolog zaopiekuje się twoimi zębami

Gdy chce się przez długi czas cieszyć własnymi ładnymi zębami, trzeba o nie dbać oraz regularnie odwiedzać dentystę, by ten mógł wykonywać cykliczne przeglądy i leczyć to, co uległo zepsuciu. Próchnica nadal jest w naszym kraju wielkim kłopotem, pomyślnie coraz więcej uwagi poświęca się zadbanym oraz ładnym zębom. W gabinetach dentystycznych można przeprowadzić dużo zabiegów wskazanych dla pięknego wyglądu zębów. Zdejmowanie kamienia, wybielanie, jak również wstawianie ubytków w postaci mostów i implantów jest teraz na porządku dziennym.

dentysta

Autor: Centrum Stomatologiczne Demed
Źródło: http://ursynow.centrumdemed.pl/

Porównaj: lek. dent.

Moje zęby nie są białe

Jednym z częstych problemów, z jakimi zmagają się właściciele uzębienia, okazuje się nieładny kolor lub nierówności powstające na zębach. Można temu zaradzić, stosując licówki porcelanowe. Licówki są specjalnymi nakładkami, które dentysta nakłada na zęby pacjenta. Estetyczna oraz delikatna powierzchnia porcelany sprawia, że zęby robią się doskonale gładkie, białe i wspaniale odbijają światło, dzięki czemu rzeczywiście można powiedzieć, że posiada się promienny uśmiech. Trwałość podobnych licówek szacuje się aż na kilkanaście lat, zatem nawet jeśli jest to inwestycja kosztowna, to z pewnością bardzo opłacalna.

Wyszukaj odpowiednią klinikę

W sytuacji, gdy podejmie się decyzję o nałożeniu licówek porcelanowych bądź wykonaniu innych zabiegów estetycznych względem własnego uzębienia, należy poszukać odpowiedniej placówki. W obecnych czasach nie brak profesjonalnych klinik stomatologicznych, w których wykorzystuje się najnowocześniejsze narzędzia oraz uzupełnienia, więc znalezienie dobrego gabinetu nie może być skomplikowane. Warto porównać parę ofert, aby być pewnym pomyślnego wyboru.

Może Cię zainteresować: prywatna praktyka stomatologiczna