Każda dziewczyna powinna przynajmniej od czasu do czasu o siebie zadbać – a jaką przyjemność Ty sobie dzisiaj zrobiłaś?

W nieustannej gonitwie codziennych obowiązków niejednokrotnie zapominamy o samych sobie – jeżeli musisz rany wyprawić dzieci do przedszkola, przygotować domownikom jedzenie, pojechać na osiem godzin do pracy, a w dodatku po pracy pojechać na zakupy, przywieźć dzieci ze szkoły, przygotować obiad i jednocześnie w międzyczasie wstawić pranie i posprzątać w domu – oczywiście nawet chwili nie poświęcasz myśli, w jaki sposób zrobić sobie przyjemność i się odprężyć. Tymczasem to wielki błąd!

Oczywiście, że

manicure

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

nie możesz nagle rzucić wszystkich obowiązków, ale czasami możesz się nimi dzielić z mężem. Wówczas powinnaś mieć wieczór wyłącznie dla siebie – takie wieczory powinnaś sobie wygospodarować przynajmniej raz tygodniowo żeby czuć się naprawdę świeżo. Pewnie zastanawiasz się teraz, co możesz robić w taki wieczór jeśli już uda Ci się go zagospodarować. Dobrym pomysłem z pewnością będzie udanie się do gabinetu urody – tam wyspecjalizowane osoby zajmą się Tobą, a Twoim zadaniem będzie jedynie odprężenie się; sprawdź również: day spa (Novagroup – hifu urządzenie) w warszawie. Możesz wybrać na przykład masaż, który – jeżeli zostanie właściwie wykonany, zdecydowanie da Ci siły na cały kolejny tydzień. Dodatkowo w wielu miejscach oferowana jest przykładowo lampka wina czy niewielkie przekąski. W podobnych warunkach masaż będzie prawdziwą rozkoszą nie tylko dla Twojego ciała, ale także dla zmysłów.http://www.maleckamakeup.pl/ (http://www.maleckamakeup.pl/)Dodatkowo możesz wybrać się także na manicure – to zdecydowanie dobry pomysł zwłaszcza

masaż

Źródło: pixabay

dla mam malutkich dzieci.

Oczywistym jest, że przy małym berbeciu zwykle nie mamy ani chwili czasu na malowanie paznokci. Jeśli udasz się na manicure, wówczas wszystko zostanie wykonane za Ciebie. Pomalowane ładnie paznokcie spowodują, że będziesz wyglądała naprawdę fantastycznie i na pewno dodadzą Ci pewności siebie. Taki manicure musisz zafundować sobie przynajmniej na dwa tygodnie – jeśli zdecydujesz się na lakier hybrydowy, wtedy masz właściwie pewność, że przez cały tren okres Twoje paznokcie będą wyglądać nieskazitelnie. Oczywiście wizyta w gabinecie urody to niewątpliwie rewelacyjny, jednakże bynajmniej nie musisz wydawać fortuny żeby się dobrze bawić i odprężyć się. Wystarczy, że dla przykładu umówisz się na babski wieczór z koleżanką – niezależnie od tego, na co dokładnie się zdecydujesz, zawsze pamiętaj o sobie!

Powiązane artykuły – Nova 2