Nie ma przedstawicielki płci pięknej, której nie zależy na własnym wyglądzie. Każda przedstawicielka płci pięknej pragnie być piękna i pragnie wzbudzać zachwyt mężczyzn. Niestety, mijający czas, nieodpowiednia dieta, stres – wszystko to sprawia, że kobieca uroda pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście dzisiaj kobiety otrzymały do dyspozycji medycynę i dermatologię estetyczną – działy medycyny, które powstały w służbie damskiemu pięknu.

Medycyna estetyczna ma teraz do zaoferowania naprawdę bardzo dużo zabiegów, wśród których każda kobieta znajdzie dla siebie coś idealnego. Kobiety,

figura

Autor: Rockwall TX Cuckold Couple
Źródło: http://www.flickr.com

które nie boją się poważnych ingerencji w swoje ciało mogą na przykład postawić na na plastykę brzucha, blefaroplastykę czy korekcję nosa. Wszystkie te zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym pod nadzorem lekarza który ma specjalizację z anestezjologii. Panie, które zmagają się ze zmianami na twarzy takimi, jak trądzik czy plamy po opalaniu mogą zdecydować się na zabieg – http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/zabieg-odmladzajacy-pelleve-wroclaw/ mikrodermabrazji. Ten sam zabieg polecany jest przedstawicielkom płci pięknej, które chcą chociaż trochę zmniejszyć widoczność rozstępów. Są to zabiegi pozbawione ryzyka powikłań i dające doskonałe efekty. Przedstawicielki płci pięknej, które uważają, że na ich ciele jest zbyt dużo tkanki tłuszczowej mają do dyspozycji zabieg jakim jest odsysanie tłuszczu. Wspomniane odsysanie tłuszczu (bądź na bieżąco) również przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym. Ze zbędną tkanką tłuszczową bardzo dobrze radzi sobie także liposukcja ultradźwiękowa. Wspomniana liposukcja ultradźwiękowa (serdecznie zapraszam) rozbija komórki tłuszczowe, wykorzystując do tego celu ultradźwięki. Jest to zabieg o wysokim stopniu bezpieczeństwa, który pozwala pozbyć się komórek tłuszczowych i cieszyć się idealnym ciałem bez zbędnego tłuszczyku.

Medycyna i dermatologia estetyczna oferują także zabiegi umożliwiające pozbycie się niechcianego owłosienia. Jeśli chodzi o usuwanie włosów przy użyciu lasera polecany jest zabieg Light Sheer Warszawa (ekstra źródła). Każda kobieta, która ma zamiar dowiedzieć się nieco więcej na temat tego zabiegu może skorzystać z Internetu, wpisując w wyszukiwarce internetowej wyrażenie „Light Sheer Warszawa”. Depilacja z wykorzystaniem lasera naprawdę skutecznie i na długo usuwa niechciane owłosienie z wybranych rejonów ciała. Zabieg pozwala uzyskać niesamowite efekty, o które chodzi większości kobiet.