Od czasu gdy moda rozpoczęła ewolucję w stronę kolorowych kreacji, kolorowych akcesoriów i zestawień z kontrastami, na chodnikach zaczęło być nieco weselej i żywiej. Kobiety szybko doszły do wniosku, że to co będzie je wyróżniało z tłumu, to nie tylko ultrakrótka spódnica, lecz barwy, które dobrze grają z sylwetką, barwą włosów i temperamentem. Sprawnie nauczyły się komponować ze sobą różne odcienie, faktury i wzory materiałów oraz akcentować całość odpowiednimi dodatkami.

kolorowe skarpetki

Autor: socktok.pl
Źródło: http://socktok.pl/
Odeszły w cień szarości i czernie, jakie niedawno panowały na ulicach począwszy od końca lata aż do początku wiosny. A i wiosną w chłodniejsze dni więcej było burych trenczy niż parasoli.

Zaintrygował Cię opisywany artykuł? Jeżeli tak, to sprawdź poza tym szczegóły pod źródłem (http://www.dortex.pl/ceny-asortyment-outlet-cream-niesort/). Zobaczysz wtedy jeszcze inne informacje wiążące się z taką problematyką.

Panom trochę więcej czasu zeszło na przestawieniu się na myślenie, że prawdziwa elegancja wcale nie musi oznaczać ciemnego garnituru i białej lub błękitnej koszuli. Rzecz jasna, będą sytuacje, kiedy takie właśnie zestawienia są najlepszą decyzją. Chodzi o oficjalne sytuacje zawodowe lub towarzyskie, gdy niemal wymaganym kolorem będzie klasyczna czerń.

Oprócz tych nielicznych okazji, możliwości odzieżowe mężczyzny również się zwiększają. I na szczęście panowie też zaczynają być świadomi tego faktu. Coraz częściej można zobaczyć eleganckiego faceta w koszuli, jakiej kolor jest nawet ciężki do jednoznacznego określenia, gdyż wygląda jak coś coś pomiędzy niedojrzałym arbuzem a indyjskim różem.

Jasny granat garnitur również nie jest czymś niezwykłym a ostatnio modne zaczęły być marynarki we wszelkich odcieniach niebieskości. Co więcej, mężczyźni odważają się wreszcie ubrać kolorowe skarpetki. To wielki postęp, bowiem do niedawna jeszcze znakomita większość upierała się, że modne skarpety męskie to skarpety czarne. I koniec. Rzecz jasna, nie należy przesadzać z inwencją i popełniając typowe faux pas, zdecydować się na założenie białych skarpetek do garnituru. Ale pomijając kilka świętości w modzie, cała reszta będzie możliwa do zmodyfikowania w granicach rozsądku bez żadnych obaw o to, że facet zakładający różową koszulę od razu będzie posądzony o inna orientację seksualną.