Kolekcja Zara – spodnie damskie

W tym króciutkim tekście opisujemy najciekawsze kreacje z kategorii spodni dla pań, które przygotował dla kobiet w tym sezonie renomowany sklep Zara.

Na cieplejsze dni, które, trzymamy kciuki, przyjdą już za parę tygodni, największa hiszpańska marka odzieżowa oferuje stylowe szorty, utrzymane w czarnym kolorze i mające pojemne kieszenie. Innym projektem są krótkie spodenki, które jako element urozmaicający mają ładne falbanki. Dla kobiet, które lubią słoneczne i energetyczne odcienie, rekomendujemy zrobione z delikatnego włókna słoneczne spodenki, które wspaniale korespondują z podobnie pomarańczową bluzeczką. Mocno dziewczęco wyglądają jasne szorty, zawierające ozdobniki w postaci świeżych haftów i koralików. Z pełnowymiarowych projektów z obecnej kolekcji warto popatrzeć na spodnie outdoorowe męskie damskie Zara mające hipnotyzujące paski czarno-białe.

Do kreacji powinno się kupić identyczną górę, która dopełni intrygującej całości. Dla niewiast, które wolą odważne skojarzenia, polecamy jasne spodnie z ciemniejszym lampasem. Ciekawie prezentują się też szaro-niebieskie luźne spodnie, reaktywujące hipisowskie kreacje z nieodżałowanych lat sześćdziesiątych. Kobiety, które cenią sobie prostotę i jednocześnie gustują w wyrazistych stylach kolorystycznych, na pewno wybiorą gładkie spodnie za kolana, zrobione w jasnej żółci. Takie spodnie perfekcyjną pasują do niebieskiej bluzeczki, tą drogą tworząc energetyzujące połączenie, które przywodzi na myśl pole zboża w piękny, letni dzień. Wielbicielce widocznych z daleka odcieni bez wątpienia spodobają się też przylegające spodnie w kolorze głębokiego niebieskiego, które dobrze prezentują się w połączeniu z zupełnie inną, wzorzystą górą. Podobnie interesujące są spodnie z dżinsowego surowca, mające frapujące wzory w etnicznym stylu, utrzymane w pomarańczowej, energetycznej kolorystyce.

Wszystkie opisane tu spodnie damskie Zara zobaczysz na stronie internetowej tego globalne iberyjskiego producenta. spodnie – poznaj naszą firmę