Krótka charakterystyka najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych wybieranych obecnie przez klientki.

Mało jest kobiet, które nie chciałyby ładnie wyglądać, z tego też powodu gabinety kosmetyczne bez przerwy są ogromnie popularne. Naprawdę sporo w tym względzie dała też nowoczesna technika. Do pomocy zaprzęgnięto ultradźwięki, lasery i szereg różnych związków chemicznych, przy pomocy jakich dużo zabiegów nie tylko stało się dużo bardziej bezpiecznych, lecz również dających dużo lepsze efekty. Ogromny postęp nastąpił na przykład przy walce z pomarańczową skórką. Z takimi problemami kobiety borykały się od lat i nadal borykają, a usuwanie cellulitu Warszawa stało się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w kosmetycznych gabinetach.

Przy pomocy dobrych akcesoriów można go nawet przeprowadzać w domu, wykorzystując w tym celu różne peelingi, kremy czy inne preparaty. Z kolei w profesjonalnych gabinetach stosuje się różnego rodzaju masaże i drenaże limfatyczne, ale też ultradźwięki, laser czy też mezoterapię, która polega na podaniu pod skórę skutecznych substancji które przyspieszają redukcję tłuszczu.

portret - skóra

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Stosunkowo dużo zabiegów kosmetyczne gabinety wykonują również w okolicach twarzy . Tu przede wszystkim trwa nieustanna walka z pojawiającymi się zmarszczkami, a doskonale radzi sobie z tym kwas hialuronowy, który uznawany jest przez wielu za bardzo skuteczny eliksir młodości. Sporo osób cierpi także na różnego rodzaju problemy ze skórą przy oczach, która często ciemnieje i mogą się na niej pojawiać na niej rozmaite przebarwienia. Na szczęście dostępnych jest obecnie parę metod na usuwanie cieni pod oczami, jakie dają naprawdę dobre rezultaty a przy tym są bezpieczne. Sporo zabiegów realizuje się również w celu pozbycia się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Tłuszcz na twarzy trudno jest usunąć , gdyż nie ma tam mięśni, które można by było systematycznie ćwiczyć.

Z tego też powodu w wielu przypadkach wybiera się po liposukcję, która jest jednak jest zabiegiem dość inwazyjnym i czasami powodującym różne skutki uboczne.

Na pewno ciekawią Cię inne newsy (http://www.pl.babor.com/). Z przyjemnością namawiamy Cię do naszego następnego tekstu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Musisz tylko kliknąć w link.

Alternatywną metodą jest lipoliza, to znaczy seria zastrzyków z substancją rozpuszczającą tkankę tłuszczową – .