Nie bez przyczyny powtarza się, że przy zawieraniu nowych znajomości pierwsze wrażenie bywa kluczowe. W tym pomóc może olśniewający uśmiech.

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Nie każdy z nas został obdarzony przez DNA ładnymi i prostymi zębami. Są tacy, którzy zmuszeni zostali, by pomóc naturze i przykładowo mieć aparat ortodontyczny. Są też ludzie, którzy mają proste zęby, ale mają problem z przebarwieniami. Wynikają one z różnych przyczyn. Są tacy, którzy są sami sobie winni, bo na przykład palą sporo papierosów albo piją kawę. Inne przebarwienia mogą wynikać z tego, że ktoś ma martwy ząb. Musiał z pewnością przejść kanałowe leczenie i potem ząb po prostu zmienił kolor. Wybielanie bywa więc procesem dosyć prostym i nie musimy się go bać.

Jak uważasz? Czy opisywany wątek jest interesujący? Jeżeli tak, to w odniesieniu do publikowanego zagadnienia poznaj szczegóły tutaj.

Możemy również zdecydować się na piaskowanie zębów. To pomaga usunąć kamień i drobne przebarwienia. Później zęby poleruje się, żeby inne drobinki nie były w stanie się już do nich przyczepić. Zabieg trzeba powtarzać (raz lub dwa razy do roku). W trudnych przypadkach dentysta może doradzić nakładki na zęby (tzw. licówki). Bardzo cienkie płatki przykleja się na zęby. Najdroższe są te, które wykonuje się z porcelany, a tańsze bywają wersje kompozytowe. Jeżeli mieszkamy choćby w województwie dolnośląskim i potrzebny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław pewnie posiada co najmniej kilkanaście sprawdzonych gabinetów, gdzie doświadczeni stomatolodzy rozwiążą nasz problem.

Powinniśmy poszukać w internecie opinii o danym dentyście oraz udać się do tego, który wyda się nam najlepszy z całej grupy.