Istnieje przysłowie, że obuwie jest zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od paru sezonów można zauważyć, że firmy obuwnicze dosłownie prześcigają się w tworzeniu nowych trendów.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Teraz omówimy trzy modele znanych marek.
Na samym początku popatrzymy na buty nike nike sklep air max 90. Sam model jednego z największych producentów obuwia posiada swe początki jeszcze w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej szanowanych wśród społeczności amerykańskiej, ze względu na wybitną jakość wykorzystanych materiałów i mimo postępu w produkcji, ciągle są zszywane przez pracowników. Sprawia to, iż każda para air max’ów jest nieco inna, dzięki temu unikalna. Pierwotnie, aż do końca 21 wieku model nazywany był air max III, dopiero potem w ciągu jego reedycji, dostał nową nazwę – air max 90. Na szczęście modele aktualne tej linii wykonywane są z użyciem najnowszych metod. Ciągle używany jest nubuk albo zamsz, syntetyczna wysokiej jakości skóra oraz siateczka, lecz but wykonywany jest w technologii bezszwowej, z użyciem termozgrzewalnej taśmy. Wszystko to sprawia, że noszenie butów serii air max jest już częścią kultu. Następną marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie trzeba prezentować? Identycznie jak w przypadku air max’ów, na półki sklepów obuwniczych zawitały buty adidas la trainer . Linia posiada piękną historię.

Masz spory problem z wyszukaniem efektywnego rozwiązania Twojego kłopotu? Na pewno szybko pomoże Ci ta strona koszulki polo damskie z nadrukiem.

Wracając myślami do roku 84-go ubiegłego wieku i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój debiut miała właśnie najnowsza perełka marki adidas. Sam but charakteryzował się na tle konkurencji

samodzielnie regulowanym systemem amortyzacji Vario znamionującym się wymiennymi kołkami wstawionymi w podstawę podeszwy. Cholewkę uszyto podobnie jak model amerykańskiej marki z naturalnego zamszu i nylonu, miejsca narażone na przeciążenia wykonano z użyciem mocnej polietylenowej siatki. Poza wykorzystaną technologią kołeczków amortyzacyjnych, buty charakteryzują się klasycznym możemy nawet stwierdzić, iż staromodnym wyglądem, rzecz jasna starannie odświeżonym. But nie jest masywny, zdecydowanie smuklejszy od air max’ów o sportowej destynacji, z tego powodu znakomicie sprawdzi się na korcie tenisowym, czy na bieżni. Ostatnie w tym artykule będą buty męskie timberland, które bardzo odbiegają i wyglądem i przeznaczeniem od pozostałych dwóch modeli. Buty amerykańskiej firmy Timberland zdobyły największy rozgłos dzięki modelowi Premium 6, owych rozpoznawalnych żółtych trzewików. Obuwie tej firmy wytwarzane są z wysokiej jakości skóry cielęcej, dzięki czemu ich cena jest dość wysoka, ale charakteryzują się one dużą wytrzymałością. Oznacza to tyle, iż posłużą nam dłużej, co dla mężczyzny jest bardzo ważne.

Łatwo zauważyć, że ”historyczne” już buty wracają do łask, a noszenie ich uznawane jest jako oznaka poczucia dobrego stylu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stare-nowe modele obuwia cieszą się odświeżonym wyglądem z zachowaniem charakterystycznych cech każdego modelu.