Świat mody jest tworzony nie tylko przez znanych projektantów, lecz także przez nas wszystkich, każdego dnia. Z tego powodu od dawna świat mody zwraca dużą uwagę na tak zwaną modę miejską. Oczywiście częściowo jest ona połączona z tym, co wymyślają znani w domach mody, ale częściowo także rządzi się własnymi prawami. Jeśli pragniesz ubierać modnie i świetnie wyglądać na co dzień, musisz zwracać uwagę na modę miejską. Jednak gdzie szukać inspiracji? Skąd brać wenę?

Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO

Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
Najłatwiejszą odpowiedzią jaka przychodzi na myśl są rzecz jasna blogi. W ostatnich latach zawrotną karierę robią tzw. szafiarki. To one są wzorcem dla dużej liczby osób i wyrocznią tego co dobrze jest zakładać, a jakie ciuchy lepiej zostawić w szafie.

Oczywiście moda miejska jest też przedmiotem wpisów szafiarek. Czy jednak na pewno to właśnie takie strony są najlepszym źródłem danych na temat modnego noszenia się w zwykły dzień? Niekoniecznie.

Pierwszy argument przeciw jest taki, że szafiarki zwykle są skoncentrowane po prostu na swoich stylizacjach i na składaniu kreacji z akurat posiadanych ubrań. W ten sposób częściowo izolują się od tego, w jaki sposób prezentuje się uliczna moda i starają się wymyślać własne stylizacje. Mogą się takie stylizacje nijak mieć do tego, co faktycznie jest teraz modne.

Ponadto szafiarki zwykle zakładają bardzo ekstrawaganckie stylizacje. Co prawda wyglądają w nich doskonale, ale czasem zwyczajnie nie sposób byłoby ubrać się tak na co dzień.
Z jakich miejsc więc brać modowe inspiracje. Blog fotografa street fashion – oto dobra odpowiedź.

Czy taka problematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę (https://silverbeads.istore.pl/pl/c/znaki-zodiaku-charmsy/2132397), która odnosi się do omawianej sprawy, zatem na pewno też Cię zaintryguje.

Dlaczego fotografowie są bardziej godni zaufania? Ponieważ starają się zawsze pokazać właśnie prawdziwy street fashion, a nie jedynie samych siebie w dopasowanych kreacjach.