Każda pora roku obfituje w nowe trendy modowe. Chociaż wydaje się, że to temat głównie dla kobiet, nie jest to wcale prawdą, gdyż równie dużą uwagę otrzymują mężczyźni. Wbrew pozorom stylowych mężczyzn jest naprawdę wielu, dlatego też absolutnie nie warto ich ignorować. Jak prezentuje się moda męska w ciepłych miesiącach 2015 roku?

Buty sportowe

Autor: Sneaker
Źródło: Sneaker
Zdecydowanie najmocniejszym trendem będą kolory. Do męskich ubrań przyłączą się pastele czy neony. Na pewno ożywi to stylizacje i dzięki temu nabiorą one charakteru. Jeżeli jednak zbyt kolorowe koszule albo spodnie do nas nie przemawiają niezwykle modnym dodatkiem są aktualnie także barwne sportowe buty. Prawidłowo połączone będą wyglądać doskonale tak samo w stylu sportowym, jak i eleganckim. Interesujące będzie przykładowo włożenie jeansów, koszuli i właśnie takich butów. Dobrze wyglądać będzie też t-shirt, marynarka, spodnie (na przykład typu chino) oraz sportowe obuwie jako uzupełnienie.

Właśnie to pokazuje inny trend tego lata, to znaczy łączenie stylu formalnego ze sportowym. Niekoniecznie w sposób, jaki został omówiony powyżej, gdyż inną formą są przykładowo przycięte przed kolana spodnie na kant lub kamizelki, które przecież kojarzone są z garniturem, noszone do swobodnej stylizacji. Warto jednak pamiętać, aby style te połączyć umiejętnie, nie popadając ze skrajności w skrajność. Niezwykle powszechnym wzorem jest krata. Kolorowe koszule, swetry czy kamizelki o mocnych kolorach to pewny hit. Mówi się, że moda prawie zawsze wraca i tak rzeczywiście jest, warto tylko mieć świadomość, że często forma nieco się zmienia i jest to zazwyczaj rodzaj inspiracji. Tutaj więcej: najnowsza moda męska kielce.

Koszula w kratę

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

W tym sezonie interesującym powrotem będą na pewno koszulki polo. Do mody męskiej dołączyły również mankiety w spodniach i ubrania oversize. Niemal bez przerwy króluje jeans, a lato 2015 to głównie kurtki z tego materiału. Kolejnym okryciem wierzchnim, które z pewnością będzie pasować niemalże do każdej stylizacji, będzie ramoneska.

Jeśli ten wpis Cię zaintrygował, to też ta polecana strona okaże się dla Ciebie podobnie interesująca zatem wejdź na nią.

Może dodać rockowego pazura, jak i doskonale sprawdzać się w stylu eleganckim. Zobacz więcej: .

Tegoroczne trendy dają ogromne pole możliwości i zdecydowanie każdy odnajdzie coś najodpowiedniejszego dla siebie. W podglądaniu trendów nie ma nic niewłaściwego. To kopalnia inspiracji, dzięki którym nasze stylizacje nabiorą charakteru. Należy jednak zawsze nie zapominać o tym, że po pierwsze chodzi o to, aby czuć się bardzo dobrze w tym, co na siebie włożymy. W modzie, tak samo jak w każdej dziedzinie, najistotniejszy jest umiar. Jeżeli go zachowamy, na pewno nasze stylizacje będą wyglądać świetnie. Warto wziąć to pod uwagę.