Największe błędy modowe mężczyzn

Dzisiaj mężczyźni mają coraz to większą świadomość jak istotny jest ich wygląd. W niniejszym artykule przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi błędami.

Za duże rozmiary (marynarki, koszule, dżinsy, bluzy). Wybór zbyt wielkich rozmiarów w stosunku do rzeczywistej figury, to moim zdaniem najistotniejszy czynnik decydujący o współczesnym zauważaniu polskich mężczyzn, jako ludzi w workowatych garniturach, koszulach z wielkimi fałdami przy pasku czy kurtkach z opadającymi ramionami. Dla mężczyzn w Polsce najistotniejszym czynnikiem przesądzającym o wyborach zakupowych będzie wygoda – czytaj więcej. Nic nie gwarantuje takiej wygody jak ubranka obszerne i za duże. Częstokroć też mężczyźni kupują odzienia z zapasem, bowiem może w najbliższym okresie utyją? Problem ten dotyczy również mężczyzn przy kości, którzy to są przekonani, iż rzeczy trochę za duże zakamuflują ich wady. Niestety jest wręcz na odwrót. Zbyt długie jeansy (sklep z dżinsami) zaburzają naturalne proporcje oraz skracają wizualnie nogi. Przetarte brzegi nogawek od sunięcia po chodniku, to częsty widok na polskich ulicach.
mężczyzna

Autor: AnEternalGoldenBraid
Źródło: http://www.flickr.com
Nieuprasowane, zabrudzone odzienia a także brudne buty to także widok nierzadko spotykany.Niestety z czystością oraz estetyką ubrań nie jest u nas tak dobrze jak może się wydawać. Plecak do gajera oraz katana sportowa do garnituru. Rozpowszechniony widok na polskich ulicach: garnitur, koszula, płaszcz, półbuty i na ramieniu plecak z laptopem. plecak wz 93 jest odpowiedni na wyprawy, do szkoły dla młodzi, ale nie do gajera. Warto zainwestować w prostą, przestronną torbę lub teczkę skórzaną.

Katany sportowe to chyba jeszcze częstszy widok aniżeli plecak do garnituru. Pół biedy jeżeli kurtka jest długa, jednolita i bez logoproducenta, ale jeśli jest to kolorowa kurta puchowa ze ściągaczem w pasie jak też ogromnym logo na plecach, to już to zbyt wiele – zainteresuj się najnowszymi trendami. Całoroczny, prosty płaszcz nie jest jakimś mega kosztem a znacząco podwyższa estetykę całej postaci i można go ubrać nie jedynie do garnituru.

Koszula z krótkim rękawem do garnituru a także krawat do koszuli z króciutkim rękawem. Szykowne koszule z krótkimi rękawami są w Polsce wyjątkowo popularne. Nadzwyczaj popularne jest także zakładanie krawata do tychże koszul, w szczególności latem. Innym niezwykle często popełnianym w sezonie letnim jest wkładanie skarpet do sandałów.