Dorosły mężczyzna powinien znać się na winie oraz na biżuterii. Tak mawiał mój dziadzio. Oczywiście była to uwaga humorystyczna, jednak coś w tym jest, tak czy inaczej jest to zadanie dla kawalera. Na czym zaś powinien się znać małżonek gdy zależy mu żeby jego związek był szczęśliwy? Oczywiście musi znać dobrze swoją żonę. Proces to uznajmy od razu nie łatwy, ale cóż to dla mężczyzny, wystarczy odrobina cierpliwości, uwagi i już.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę cały ten proces można sprowadzić do jednego banalnego sformułowania, i to niezależnie od płci: „człowiek uwielbia kiedy się go ceni”. Banalne, nawet ogromnie. Jednakże jak wiadomo – w czort tkwi w detalach – dla jednych uznaniem będzie uśmiech i kawusia zrobiona rano po śniadaniu, inni aby poczuć się docenionym muszą dostać kosztowny podarunek. Najważniejsze w sprawianiu radości drugiemu człowiekowi jest wyczucie. Raczej nie warto kupić dla małżonki z okazji rocznicy ślubu zestawu narzędzi – w wyższym stopniu należytym acz poufałym upominkiem może być jakaś szykowna bielizna – nie koniecznie, zmysłowa, po prostu komplet o którym wiemy że w innych warunkach nasza druga połowa by sobie go nie nabyła.

Jak to jednak uczynić tak by nasza partnerka się nie domyśliła? Naturalnie w tej materii pomóc może nam internet, wystarczy bowiem (gdy nasza połowica wybierze się do kosmetyczki, włączyć komputer i wpisać w wyszukiwarkę hasło: bielizna sklep internetowy. Wyszukamy na pewno stosowny dla naszych potrzeb market. Zrazu asortyment może nas troszkę zdeprymować, gdyż wchodzimy w nieznany nam świat, w którym rządzą pończochy samonośne lub bardotki – nie szkodzi, w końcu jednak trafimy na to co będzie dla naszej partnerki najlepsze – sprawdź.

Jeżeli zamieszczona tutaj interpretacja Cię przekonała, to poznaj poza tym inne wypowiedzi na nasz temat (http://www.rarist.pl/), który został podniesiony w tym wpisie.

Możemy mieć jakiś kłopot z dobraniem poprawnego rozmiaru. Jest i na to sposób – starczy dyskretnie przepisać z posiadanych już rzeczy odpowiednie znaki i gotowe.

bielizna

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz starczy jedynie skończyć transakcję i oczekiwać gońca lub doręczyciela.Gdyby jednak przydarzyła nam się wpadka z niewłaściwym rozmiarem bądź barwą, można artykuł w ciągu dwóch tygodni odesłać do zbywcy a on odda nam pieniądze czy zamieni towar na inny.