Marilyn Monroe powtarzała wciąż, że chodzi do spać ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła perfumy, które od wielu lat jest kwintesencją kobiecości. Miliony kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego męża. I nie powinno wydawać się to dziwnym. Zapach od stuleci był tym co przyciąga. Jest nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o znacząco brzmiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater pozyskać zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć w brutalny sposób.

Teraz na szczęście nie musimy sięgać do tak drastycznych środków, bowiem obok królowej Coco mamy całkiem sporą kolekcję zapachów innych nie mniej cenionych mistrzów. Na czoło wysuwa się Versace. Tego nazwiska nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jego suknie zdobią największe gwiazdy Hollywood. Ale oprócz najmodniejszych kreacji równie cenione są versace medusa.

Perfumy Versace to szyk i elegancja. Kryształowe butelki przeważnie zakończone ogromną nakrętką, przypominają produkty z dawnych czasów, których nie mogło zabraknąć na wśród kosmetyków pań z lat 30stych. Od lat 80-tych jego perfumy zdobią kobiety bogate i znane. Zapachy Versace są nieco ekscentryczne a zarazem nowoczesne. Tak samo jak kreacje, które projektuje.O tym, że trzeba czasem wpuścić do tego, co powstało powiew świeżego powietrza dobrze wiedzą projektanci. Kiedy to, co już wymyślono lekko się już opatrzyło, trzeba szukać wciąż nowych inspiracji. Takie właśnie są perfumy Armani: idealnie skomponowane, odzwierciedlają modę. Choć Armani to przede głównie wieczorowe stroje, perfumy, które projektuje są na językach znawców od wielu lat. Przede wszystkim perfumy tego projektanta są rozchwytywane przez kobiety na całym świecie.

Nasz przegląd perfum nie byłby ważny, gdyby zabrakło tutaj innego guru modowego świata. Dolce Gabbana desire w naturalny sposób dopełniają omawianą listę najważniejszych perfumowych marek. Która kobieta nie chciałaby czuć się specjalnie? Otulenie się ulubionym zapachem na pewno będzie jej w tym pomocne. Nic tak nie pomaga podkreślić kobiecości, jak działający na zmysły zapach perfum. Przy odpowiednio dobranym zapachu nawet wygląd (zobacz art beauty studio) przestaje być istotny. Podobne wrażenie wywołują właśnie perfumy Dolce Gabbana.

Obok wymienionych powyżej kreatorów umacnia swoją pozycję godny następca. Jego perfumy czy kosmetyki (NovaGroup – urządzenia do odchudzania) dr brandt to wiosenne słońce w czystej postaci. Intrygujący będzie pasował każdej aktywnej kobiecie. Flakoniki, podobnie jak zapach również uwodzą. Tak jak przy poprzednich nie było ważne, co masz na sobie tak przy tych, zapomnisz, że w ogóle masz na sobie ciuchy. Magia perfum działają cuda, dlatego odważ się i wybierz swojego projektanta nie tylko ubrań, ale i perfum.