Parę porad o tym, jak powinien się prezentować modny pan, najważniejsze zasady kupowania koszul i marynarek.

Jednym z podstawowych wyznaczników modnego mężczyzny jest obecnie marynarka, albo niezależna, albo w komplecie w garniturze. Marynarki zakładać można przy różnych okazjach, po pierwsze będą niezbędne na wszystkie oficjalne okazje takie jak na przykład istotne rodzinne uroczystości. Sporo osób ubiera je także do pracy, niektóre stanowiska wymagają założenia takiego właśnie ubioru. Z tego też powodu męskie marynarki występują w wielu różnych kolorach i odmianach, dzięki czemu można je dobrać na odpowiednie okazje.

Szukając marynarki należy zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów. W pierwszej kolejności znaczenie ma kolor, w przypadku marynarek klasycznych najlepsze będą granaty, szarości i niekiedy brązy. Należy się także przyglądnąć materiałowi, najlepsza będzie tutaj klasyczna wełna, ale popularne są również inne tkaniny, przykładowo mniej mnące się. Marynarkę należy dopasować do sylwetki, między innymi ze względu na długość całkowitą, rękawy, oraz szerokość w barkach.

Po przeczytaniu tego tekstu, polecam zegarki damskie balticus odmienne informacje na przedstawiany temat, które będą podobnie absorbujące.

W dobrych odzieżowych sklepach da się bez żadnego problemu dostosować w określonym zakresie wymiary marynarki do potrzeb klienta – .

koszule męskie

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
męskie marynarki

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com

Nawet najbardziej stylowa marynarka na nic się nie zda, jeśli zostanie do niej założona bawełniana koszulka. Z tego też powodu koszule męskie to następny nieodzowny element stroju stylowego mężczyzny – . Jeśli chodzi o nie również panują określone zasady, jakich należy się trzymać przy wyborze. Podobnie jak w przypadku marynarek, również koszula powinna być dostosowana do sylwetki danej osoby. W praktyce na koszuli określa się dwa wymiary, to znaczy kołnierzyka i samej koszuli. Z tego też powodu zakupy należy rozpocząć od zmierzenia samego siebie, w razie czego można to także zrobić w sklepie, przed mierzeniem.

Spójrz na portal i prześledź wpis (http://www.e-sentiell.com/pol_m_bizuteria-srebrna_bizuteria-religijna_krzyzyki-581.html), który niewątpliwie totalnie Cię pochłonie, gdyż dane tam umieszczone, przyciągają zainteresowanie.

Istotny przy wyborze będzie także krój, tu wyróżnia się trzy podstawowe typy koszul, uzależnione od figury klienta.

Na koniec warto zwrócić uwagę na materiał, bo ma on bardzo duże znaczenie dla komfortu noszenia. Bardzo dobrze przy tej części garderoby sprawdza się bawełna, za to zbyt duża ilość domieszek ze sztucznych tkanin spowodować może nadmierne pocenie się.