Parę powodów, dla których pokochasz amarantuski

Są takie słodycze, które uwielbiasz i takie, za którymi nie przepadasz. To samo można powiedzieć o każdym. Wiele osób ma bardzo precyzyjnie określone preferencje. Niektórzy nie lubią czekolady, pozostali ją uwielbiają. Bywają i tacy, którzy nie pałają miłością do owoców, inni mogą zajadać się owocami przez cały dzień. Tylko wyborne potrawy pokonują te podziały.

amarantuski

Autor: Leslie Seaton
Źródło: http://www.flickr.com
Do takich produktów możesz zaliczyć przepyszne amarantuski – sprawdzony przepis. Ten rodzaj słodyczy ma tak dużo mocnych stron, że wszyscy znajdą tu coś co lubią.
Pierwszą mocną stronę ciach tego typu już podkreśliliśmy.

Zaintrygował Cię ten wpis? Niezwykle nam miło. Po dodatkowe info (http://getnewshape.com/dieta/ketogeniczna/) wejdź do kolejnego linku – tam zamieściliśmy dodatkowe wiadomości.

Są one po prostu przepyszne. Pasują właściwie każdej osobie, mimo że nie zawierają czekolady. Doskonale pasują do kawy czy herbaty, wiec będą odpowiadać osobom, które mają nawyk, aby jeść w trakcie przerwy. Niesamowity smak amarantusek bierze się z ich najważniejszego tworzywa, a więc amarantusa. To rodzaj zboża, które kultywowali już starożytni inkowie. Nazywali je nawet swoim złotem.

Amarantuski rozpuszczają się w ustach, a ich świetny smak jest miła niespodzianką dla każdego, która nigdy przedtem ich nie kosztowała.

To, ze ciastka są z takiego zboża ma dużo więce zalet. Kolejną mocną stroną ciastek jest to, iż są naprawdę pożywne. Nie trzeba się nimi objadać, bo są doskonałym źródłem energii.

ciasteczka

Autor: Katie
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju ciacho podczas przerwy w pracy i od razu odzyskujesz energię do działania. A ponadto są także zdrowe. Zawierają wiele wartościowych minerałów, jak np. magnez. Ponadto są również pełne błonnika, co oznacza, że regulują metabolizm.

Podobnym skarbem kulinarnym do amarantusek są zdrowe ciasteczka kokosowe. One też mają te same mocne strony.

Przedstawiana tutaj problematyka jest dla Ciebie godna uwagi? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu masło orzechowe przepis, który opisuje pokrewne tematy.

Ciastka z kokosa posiadają niezwykły smak, który nie przypomina innych ciach. Ponadto są także zdrowe i możesz je jeść bez strachu o to, że zyskasz kilka kilogramów.