Ukryta pod sukienką ślubną stanowi kwintesencję kobiecości, odkrywaną dopiero w czasie nocy poślubnej. Nie może być jednakże zbyt fikuśna, albowiem nie ma prawa ukazać się oczom weselników.
Oto kilka porad, jak wybrać idealną bieliznę do ślubu.

Mała czarna, stylizacja Anataka

Autor: Anataka
Źródło: Anataka
sukienki

Autor: Axami
Źródło: Axami
Warto pamiętać, że nie każda suknia ślubna wymaga biustonosza. Istnieją modele, jakie stanik posiadają wszyty. Wybierając sukienkę ślubną spytaj w salonie, czy stanik będzie konieczny. Na takowe rozwiązanie powinny zdecydować się panie o większym biuście jak też okrąglejszych kształtach. Znakomicie dopasowany do sylwetki gorset potrafi zdziałać cuda, a więc faktycznie wyszczuplić nas. Inna zaleta gorsetów jest taka, iż świetnie się układają na nich sukienki. Wada: pasują tylko do zabudowanych sukienek. Jeżeli natomiast biustonosz będzie nieodzowny, wspaniale sprawdzi się bardotka ślubna.

bardotka ślubna

Autor: Beauty Night
Źródło: Akrobatka.pl
Perfekcyjne majteczki zatem takie, które nie będą się odciskać na sukni ani wpijać w pupę. Im będą skromniejsze, tym lepiej. Doskonałym wyborem mogą się okazać stringi. rajstopy czy pończochy? Z całą pewnością pończochy. Nie wyłącznie dlatego, że są bardziej seksowne, lecz także dlatego, iż nie odciskają się pod sukienką i nie musimy martwić się o to, ażeby je co moment pociągać do góry. Do pończoch koniecznie błękitna podwiązka, znak małżeńskiego szczęścia. Najseksowniejsza ciągle pozostaje bielizna koronkowa. Ta jednakże musi być świetnej jakości, by nie cisnęła.

Na zakończenie najważniejsza reguła: bieliznę dobieramy pod odcień sukni (warto posiadać przy sobie próbkę materiału). Szukamy więc pośród kolorów: ecru, białego czy też cielistego. I nie zapominamy, iż musimy się czuć w niej niczym w swojej skórze.