Każda pora roku potrafi dać wiele pasjonujących inspiracji kreatorom mody. Taki powiedzmy początek jesieni oszałamiając feerią barw, przynosi porywy twórcze dla zaistnienia wielu cudownych kolekcji. Ale i późna jesień potrafi przynieść interesujące rozwiązania. Powściągliwe kolory uszlachetniają styl wyciszając letnie szaleństwo barw. Jednym z najważniejszych elementów garderoby jesiennej wydaje się być płaszcz.

płaszcz Mango w style=

Dobry materiał i gustowny krój sprawiają, że akurat ta część garderoby staje się najlepszą ozdobą jesiennej kobiety. Interesujące propozycje z tej tematyki mają niewątpliwie sklepy internetowe. Fraza płaszcz Mango wpisana w wyszukiwarkę wywołuje kalejdoskop kapitalnie prezentujących się jesiennych okryć.

Oprócz płaszczy, jesienne szarugi pozwalają pokazać na ulicy jeszcze może zaledwie fragment sukienki i buty. Gdy płaszcz jest w miarę długi, będą spod niego widoczne już raczej tylko buty. A kiedy tak niewiele części garderoby będzie wystawionych na widok publiczny, trzeba, żeby prezentowały się godnie. Nim nadejdzie pora kozaczków, swoje pięć minut mają półbuty (wejdź: ). W zależności od gustu wsuwane, sznurowane czy też z klamerką. Co do koloru, to zazwyczaj w okresie jesienno – zimowym wybierane są czarne wzory. Choć i buty w kolorze brązowym cieszą się dużą popularnością. Rzecz jasna można przyuważyć na ulicy i inne kolory obuwia jesiennego, ale znajduje się je one dużo rzadziej. Na dopełnienie jesiennego stroju znakomicie nadają się szale i apaszki. Jeśli kolorowe są w stanie doskonale pobudzić stonowane kolory pozostałych części garderoby. Dodatki mogą także kolorystycznie dopełnić strój, przydając mu jednakże eteryczności i animuszu. Spokojne kolory płaszczy , które można zakupić w internetowym sklepie Mango, zgoła proszą o pasujące do nich dodatki. Dla lepszego zaakcentowania indywidualnego stylu całość można by urozmaicić kapeluszem. Natomiast na chłodniejsze dni przydadzą się z pewnością cienkie rękawiczki skórkowe lub z materiału. Nadal też jeszcze są modne mitenki, które doskonale zastąpią pełne rękawiczki w mniej zimne dni.

Odcienie jesiennej mody na ogół pozostają w jedności z kolorami natury o tej porze roku. I ten kierunek jest dobrze obrany. Zgodność barw i prostota stylu, to doskonałe zestawienie. Paleta kolorów jesiennych zawiera w sobie odcienie brązów, popieli, zgaszonej zieleni i głębokiej czerwieni. Nade wszystko jednak pierwszeństwo ma uniwersalna i nieśmiertelna czerń. Barwa jednoznaczna, wyrazista i dobitna. Czerń, jako zasadniczy kolor płaszczy i butów, jest więc od niepamiętnych czasów kolorem dominującym z momentem nadejścia chłodów.