Płeć piękna i mężczyzna – dwa inne wymiary

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z planety Wenus, tę przecież prostą myślą można podsumować wspólne relacje między płcią męską i damską.

Nie jest istotne, w ilu zagadnieniach się zgadzamy, a w ilu nie możemy dojść do zgody, zawsze zostaje jakaś kość niezgody, jaka wymaga od nas takiego a nie innego myślenia. Skoro tak ciężko nam się porozumieć to musimy być z dwóch odmiennych wymiarów.

Para nad morzem

Autor: Stephen McCulloch
Źródło: http://www.flickr.com

Przykładów na to jest mnóstwo. Mężczyzna nigdy na przykład nie zrozumie uwielbienia kobiety do chodzenia na zakupy. Co widzi zwykły gość? Całą szafę ubrań, w każdy dzień kolejny zestaw, ale według kobiety to niewystarczająco, to nic w porównaniu do tego, co musi posiadać. Z drugiej strony, kobieta, która wraca uradowana z zakupów pokazuje swoje zdobycze swojemu chłopakowi.

Zdobyła wreszcie tę ciekawą sukienkę kopertową, jaką chciała kupić od

Para idąca brzegiem morza

Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com

dawna, niestety sukienka koszulowa była nie w takiej cenie, jakiej sobie życzyła, lecz rozważy jej kupno (pastelowa sukienka kopertowa). Zamiast tego zdecydowała się na dwie inne kreacje: sukienka letnia i luźna sukienka, dwie na okres letni kreacje, [bo nareszcie zrobiło się (kolorowa sukienka letnia). Niby przytakujesz, każde jej słowo jest dla ciebie zrozumiałe, lecz to jedynie pozory, gdyż ciągle zastanawiasz się, po co jej te kolejne sukienki? Wiadomo, chcesz, żeby atrakcyjnie się prezentowała, ale posiada już tyle tych fatałaszków, że aż głowa boli.

Okoliczność w inną stronę. Ona nie potrafi zrozumieć twojej miłości do futbolu. Oczywiście, dla niej to kilkunastu napalonych facetów skupiło się w jednym miejscu, żeby polatać za piłką.

Absorbuje Cię taka kwestia? Jeśli tak, to bez wahania kliknij tu – ta optymalna witryna na pewno również okaże się godna zainteresowania.

Wiadomo dla niej to, nie do ogarnięcia, a co ją najbardziej wkurza, że ci faceci zachowują się jak niewychowane gbury z jakiejś wioskowej knajpy.

Naskakują na siebie, najeżdżają, faulują się tak, jakby pragnęli się nawzajem pozabijać, normalna paranoja. Ciebie denerwuje to, że nie możesz ją namówić, żeby poszła na mecz z tobą.

Nie posiadasz pewności, jeżeli chodzi o prezentowane zagadnienie? To odszukaj więcej (www.olenkaphu.pl/), a na pewno zgłębisz większą ilość danych na omawiany wątek.

Kiedyś byliście, ale w przerwie musiała wyjść, bo od dopingu ją głowa bolała. Od tamtej pory ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą nie pójdzie. pozostają ci znajomi i imprezy pomeczowe, jakich także oczywiście nie toleruje. A rano, kiedy wstajesz po takiej imprezie ona już jest po zakupach, prezentuje nowe kreacje jakby tobie na złość. No i jak tu się dogadać.