Pora na sklepy z używanymi ubraniami

Pragniesz być oryginalna, chcesz stroić się po swojemu, lecz popularne sieciówki oferują tylko skrojone dla wymagań większości ubrania? Nie chcesz wyglądać jak wszyscy pozostali, nie chcesz być jak osoba z gazetki promocyjnej. Zdajesz sobie sprawę, czego możesz oczekiwać, gdy wybierzesz się do popularnego sklepu z odzieżą, a co jak chcesz odnaleźć swój styl?

Najlepszym rozwiązaniem są lumpeksy, co oznacza sklepy z odzieżą używaną. Chociaż zawsze było ich w naszym kraju dużo, to w ostatnich latach nastała najprawdziwsza moda na tego typu rodzaj

Kolorowy sweter

Autor: mike krzeszak
Źródło: http://www.flickr.com

odzieży. Powodów jest kilka. Najważniejszy z nich – oczywiście! – czynnik ekonomiczny. Ubrania w lumpeksie są naprawdę tanie, stać na nie wszystkich, nawet człowieka z niezbyt dużymi dochodami.

Dlatego więc, gdy ogłaszany jest dowóz towaru to przed lumpeksem tłoczą się długie kolejki osób, którzy pragną wynaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Najważniejsze, iż, w tego typu sklepie możesz kupić wszystko: od majtek i skarpetek (choć nie w każdym lumpeksie znajdziesz bieliznę) po zimowe kurtki. Odnajdziesz spodnie, eleganckie swetry damskie czy swetry proste damskie (sweterki proste dla pań), rozpinane koszule, swetry rozpinane damskie czy swetry wiązane damskie i wiele, wiele innych (sweterki wiązane dla pań).

Kolejki, jakie powstają przed lumpeksami nie wynikają jednakowoż nie tylko z

Manekin na wystawie sklepu odzieżowego

Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com

czynnika ekonomicznego. Wiele osób udaje się tam, aby istotnie znaleźć jakieś fantastyczne, unikatowe odzienie. Najczęściej chodzą tam młode dziewczyny, które dość mają masówki, nie chcą ciuchów, które widzą wszędzie, pragną czegoś nowego i oryginalnego.

Coraz częściej w związku z tym powinno się zjawiać się w lumpeksie bardzo szybko, tuż po nowej dostawie, gdyż jeśli udamy się tam później możemy być pewni, iż ostaną nam się gorsze partie towaru.

Chociaż jest coraz więcej takich punktów to jednakże stali bywalcy wiedzą, gdzie najlepiej się udać, ponieważ tam właśnie oczekują najlepsze partie odzieży. Jak coś się zapowiada to idzie fama po mieście i następnie już od świtu wyczekują kobiety, stare i młode, na to, co zostanie im zaoferowane.

Wydaje się, że moda na lumpeksy nigdy nie zaniknie, gdyż pomijając kwestie ekonomiczne bardziej od wszystkiego liczy się unikalność. Gdzie, jak nie w lumpeksie znajdziesz coś wiekowego, ale unikatowego, gdzie, jak nie tam wynajdziesz ciuch, który zachwyci koleżanki?