Udajesz się w szczyty, nad jezioro, lub w pewne dalsze obszar, gdzie wiesz, że przyda Ci się wierzchnie przykrycie? A może wypatrujesz coś na co dzień? Płaszcz softshell to dla Was!

nowoczesne AGD w kuchni

Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtki softshell jest idealne zamysł dla tym z Was, którzy przewidują wybrać się w lot, gdzie niezbędne będzie nałożenie cokolwiek „na plecy”. A po co zabierać z sobą banalną kurtkę, kiedy sklep Helikon oferuje w swoim okazałym asortymencie niepowtarzalne, ciepłe oraz przede wszystkim lekkie kurtki softshell z wspaniałego tkaniny Shark Skin, która są dziergane z dwóch powłok tkaniny, o tradycyjnym, a nawet wielofunkcyjnym kroju oraz które można nosić także codziennie? W rodzaju od konieczności, sklep Helikon oferuje modele z aksamitnym polarem i siatką, oraz (AngelkaTrooper, oraz Helikon-Tex Delta UTL Coyote oraz Mp Camo.

Będzie Ci potrzebne łącze do źródła? Zachęcamy więc, byś nacisnął tutaj i wówczas przeniesiesz się do nowego wpisy pełnego szczegółów.

Unikatowymi cechami kurtek softshell, na przykładzie projektu Delta UTL Coyote stanowią: kieszenie (wewnętrzne, u dołu kurtki, oraz tak zwane „napoleońskie”), wzmocnione profilowane zgięcia rąk, kołnierzyk z podszewką z polaru, bardzo dobra przepuszczalność powietrza materiału, zamki YKK, regulowane ściągacze, oraz najważniejszy oraz najbardziej szczególny suwak błyskawiczny z obszycie termiczną i ochorną brody.

Prócz tego, bogata kolorystyka kurtek, zaspokoi wymagania każdego – niewiasty, czy chłopca, przechodnia, czy outdoorowca.
Każdy odnajdzie w sklepie Helikon – znanym teraz jako Helikon-Tex – cokolwiek dla siebie.