Rutyna w związku może przytrafić się każdej, nawet mocno kochającej się parze. Co w takim wypadku robić? Mamy do wyboru rozliczne możliwości. Oczywiście wykluczmy te najbardziej drastyczne i nie zmieniajmy od razu wtedy, gdy pojawią się oznaki znudzenia partnera. Nierzadko nawet małe zmiany mogą zagwarantować miłe efekty. Przykładem może być wybranie seksownej odzieży.

sprawdź stronę

Autor: Aykes
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc o seksownej odzieży zazwyczaj mamy na myśli seksowną bieliznę, niemniej nie tylko kuszący stanik może natchnąć naszą wyobraźnię. Również pozostałe składowe garderoby, w tym seksowne koszulki – – mogą być doskonałym wabikiem. Najważniejsze jest rzecz jasna to, żeby odsłaniały w odpowiedni sposób poszczególne części ciała. I niekoniecznie funkcjonuje tu zasada im mniej tym lepiej, chociaż rzecz jasna rzesza, zwłaszcza męskiego grona nie ma nic przeciwko tej zasadzie. Sexi polega często na tym, że odkrywamy tylko fragment, niewielki fragmencik biustu albo bioder, aby w ten sposób pobudzić hormony odbiorcy i jego wyobraźnię. Ważną kwestią jest również oczywiście kolor. W przypadku seksownych koszulek, w tym przypadku czerwień jest kolorem jak najbardziej stosownym, zwłaszcza gdy chodzi o strój dla pań. Niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku również … rozmiar. Jak najbardziej warto powtórzyć w tym miejscu często pojawiający się slogan – rozmiar jest istotny.

bielizna nocna

Autor: Miran
Źródło: Akrobatka.pl
Jak ma się to do wspomnianych koszulek? Otóż nie ma wątpliwości, że najbardziej seksi wyglądają te, które są dopasowane i ładnie przylegają, pobudzając naszą wyobraźnię. Aczkolwiek oczywiście najlepiej jeśli idzie to w parze z równie seksowną figurą.

Jeśli opisywana kwestia jest dla Ciebie pomocna, zobacz oprócz tego więcej szczegółów szyldy nowy sącz tutaj – te informacje również nie mogą pozostać niezauważone!

Mało kiedy ekscytujemy się na widok osoby ubranej w zbyt duże rzeczy, wiszące na niej niczym na wieszaku. Jeśli chcemy być seksi, zadbajmy o to, by ubranie pięknie przylegało do ciała. I nie chodzi rzecz jasna o to, żeby spod fałd tkaniny wylewały się fałdki tłuszczu – wszystko należy odpowiednio wyważyć. Ogólnie jednak, im bliżej ciała tym bardziej sexi.

Opublikowany artykuł Ci się spodobał? To odwiedź serwis kamery samochdowe, a odnajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie informacji, które też będą ciekawe.

Pamiętajmy również na koniec, że to czy odbiera się nas za seksowną osobę, zależy w dużej mierze od tego czy się za taką sami uznajemy. Nawet najbardziej ponętne ciało jeśli nie towarzyszy mu błysk w oku za seksowne z pewnością nie będzie uznane.