Prędkie sposoby na garderobę idealną

prezentujemy parę reguł, dzięki jakim nauczysz się planować swe sprawunki, stylizacje oraz stworzysz garderobę idealną nie rujnując swojego portfela.
Po pierwsze weź sobie wolne po czym cały dzień przeznacz na porządki w szafie.

Posegreguj ubrania na te, w jakich chodzisz na co dzień oraz takie, których powiedzmy sobie szczerze, nie włożysz przenigdy. Nie mam się, że może jeszcze pewnego dnia nadejdzie na nie czas. Nie wahaj się i odłóż je na bok. Pozbądź się też wszystkiego, co defektowe. Jeśli nie zszyłaś dziurki od paru miesięcy, bądź zrób to natychmiast, bądź zwyczajnie wyrzuć ją. Spróbuj uratować co się da: odnów zmechacone swetry jak też szale. Użyj do tego celu specjalnej tzw. golarki do ciuchów, nada się również zwykła maszynka do golenia, lecz musisz obchodzić się z nią bardzo delikatnie – w przeciwnym razie podziurawisz sobie odzienia.

Nie czekaj już – zweryfikuj propozycję (https://13tattoo.pl/), jaką dla naszych klientów wymyśliliśmy. Uwzględniliśmy wszystkie potrzeby naszych konsumentów!

Wszystko wyprasuj po czym poukładaj kolorystycznie i tematycznie w szafie.

sukces

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
zabieg

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pozbędziesz się starych ubrań, czas na planowanie. Obadaj ukochane strony w necie a także gazety. Kiedy coś konkretnego wpadnie Ci w oko, czy zareagujesz „w taki sposób pragnę wyglądać” na widok pewnej stylizacji, wytnij zdjęcie oraz wklej do zwyczajnego kajetu albo na ogromną planszę. Zbieraj inspiracje stopniowo, po pewnym czasie przejrzyj zdjęcia i wydobądź z nich wspólny mianownik. To pomoże Ci określić własny styl.

Nie wyrzucaj ich, gdy nagromadzisz elementy nawiązujące do wycinków, będziesz podpatrywać zestawienia kolorów, faktur i fasonów oglądając kostiumy, suknie i bluzki. Stwórz paletę kolorystyczną. Weź pod uwagę w których kolorach ładnie wyglądasz.