Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim przedstawieniem pragnie podziękować każdym ochotnikom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe przedsięwzięcia.

Przystanek Woodstock to nie tylko koncerty, ale także cykl przedsięwzięć towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, oraz sporo odrębnych. Osoby, które przybywają na festiwal, poważają sobie niezwykły nastrój przedsięwzięcia. Ciężko o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na jakimkolwiek Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt grup z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych zespołów, które pragną przedstawić się przed dużą publicznością.

Bezpieczeństwo tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli grupę ochotników, kompetentną ochronę, oraz policję, która zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza (fotobudka wroclaw) masowa w Kraju. Mnóstwo przeróżnych osób spotyka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, razem się bawi- (poznaj szczegóły). Każdego roku Policja uwierzytelnia, że przy tak dużej publiczności niezwykłością jest tak niewielka ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
By pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, pojemne, jednak trwałe. Nawet względnie tania torba może być dobra pod zastrzeżeniem, że będzie stworzona z trwałych tworzyw. Ciasne walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, jaki wolno zabrać ze sobą wszędzie. Typowe i duże walizki to rozwiązanie właściwe na dłuższe podróże. Należałoby, by w środku ukrywały się dodatkowe kieszonki zapinane na zamek, które zmieszczą drobne rzeczy. Bardzo wygodną opcją jest sposobność przekształcenia małej walizki na plecak za pomocą obrzeżnych szelek. Dzisiejsze walizki są coraz lżejsze i bardziej odporne na uszkodzenia dzięki używaniu zaawansowanych technologicznie surowców. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie . Rozmaitość cenowa osiągalnych na rynku walizek jest bardzo spora.