Wedle popularnych opinii to panie przodują w kupowaniu, a nawet kolekcjonowaniu różnych kosmetyków. Czterdziestolatki chętnie przeglądają zasoby internetu, aby przekonać się, które kremy pod oczy, balsamy do włosów bądź płyny pod prysznic rekomendują ich imienniczki.

Okazuje się nawet, że w marketach można już bez trudu dostać kosmetyki, a ściślej perfumy, błyszczyki i cienie wyprodukowane z myślą o dziewczynkach.

Myślisz, że ten artykuł jest godny zainteresowania? Jeśli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię także ta rekomendowana oferta (https://nectaria.pl/blog/), ponieważ odnosi się do podobnej tematyki.

W taki sposób od dzieciństwa przedstawicielki płci pięknej kształtują swoje nawyki i za parę bądź paręnaście lat stają się wiernymi klientkami osiedlowej drogerii.

jak golić brodę

Autor: ZF Polpharma SA
Źródło: ZF Polpharma SA
Jesienne trendy FM GROUP

Autor: FM GROUP
Źródło: FM GROUP

Natomiast panowie nierzadko nawet nie posiadają porządnej kosmetyczki, a pojemniki z żelami do ciała i akcesoria do golenia trzymają na półeczce koło łazienkowego lustra. Niewielkie potrzeby niekoniecznie wynikają z ekonomicznego stylu życia. Faceci po prostu skupiają się głównie na goleniu zarostu czy codziennej kąpieli albo porannym prysznicu. I z pewnym politowaniem spoglądają na swe urodziwe małżonki, które spędzają w łazience przynajmniej dwie godziny każdego dnia.
O ile panowie w sile wieku zasadniczo nie pytają, jak golić brodę, o tyle nastoletni dżentelmeni stają przed niemałym dylematem. Sklepowe regały uginają się pod ogromnym ciężarem różnego rodzaju kosmetyków, a i gadżetów do golenia na pewno nie brakuje. Wśród dostępnych środków i akcesoriów znajdują się artykuły dla prawdziwych koneserów, jak i trzydziestolatków żyjących w ciągłym biegu. Duże znaczenie ma w tym przypadku cena kosmetyków, lecz jeżeli ktoś od zawsze zamawiał drogą wodę kolońską, to z takiego nawyku raczej zbyt łatwo nie zrezygnuje.
Różnego typu kosmetyki zdają się być doskonałym pomysłem na upominek, choć czasem niełatwo trafić w gust niektórych kobiet i co poniektórych facetów, a szczególnie wtedy, kiedy używają oni jedynie produktów określonej marki.

Jeżeli jednak pięćdziesięciolatek dostanie ekskluzywne mydło do golenia razem z całym zestawem potrzebnych przyborów, to niekoniecznie zapragnie z niego korzystać. Na szczęście tego typu prezenty można od razu schować do szafki i za parę tygodni ofiarować swojemu najlepszemu przyjacielowi w dni jego urodzin albo z okazji okrągłego jubileuszu.