Sandały Source dopomogą nam pokonać nawet daleką drogę

Sandały Source radują się sporą popularnością

Im więcej chodzimy, tym bardziej zależy nam na tym, żeby buty były wygodne, nie kaleczyły i odpowiednio chroniły kostkę. Dlatego właśnie tak sporo obywateli, zwłaszcza tych, którzy uwielbiają długie marsze, decyduje się na sandały Source. Okazują się one odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu podeszwa natychmiast dopasowuje się właściwie do stopy, dodatkowo mają wzmacniane paski, które odpowiednio trzymają nogę, przy jednoczesnym zapobieganiu obtarciom oraz odciskom.

buty, sklep górski, turystyka

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały nadają się na każdą pogodę, gdyż posiadają funkcję klapka, a paski (dodatkowe informacje) niesamowicie szybko wysychają (kliknij, by zobaczyć ofertę). Ciekawostką jest również to, że posiadają one gwarancję zielonego punktu, a zatem mamy szansę je oddać na gwarancji przez dwa lata, lub tak długo, jak długo istnieje dostrzegalny zielony znaczek mieszczący się pod podeszwą. To sprawia, że posiadamy niejako potwierdzenie ich niesamowitości.

Śpiwory Małachowski okazały się sprawdzane w najcięższych warunkach

Nawet najzimniejsza noc w namiocie ma szansę się kojarzyć z czymś miłym, jeżeli będziemy na nią odpowiednio przygotowani. Warto posiadać śpiwory, które testowane okazały się w najgorszych miejscach, a zatem na Evereście, gdyż wówczas będziemy posiadali świadomość, że skoro spisały się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach także sobie poradzą. Właśnie takie są śpiwory Małachowski (przejdź na stronę), które możemy zakupić w najlepszych sklepach proponujących wyposażenie sportowe oraz wspinaczkowe, lecz mamy szansę go również zamówić przez internet. Takie śpiwory (odnośnik do serwisu) stosują odpowiednią technologię, która sprawia, że z jednej strony są bardzo lekkie i dobre w składaniu, a z drugiej odpowiednio chronią przed mrozem.


Musimy mieć to co odpowiednie

namioty, sklep górski

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Jeżeli często planujemy piesze wycieczki oraz do tego jeszcze lubimy wędrować z namiotem, to powinniśmy mieć odpowiedni sprzęt. Właściwie dopasowane obuwie, odpowiedni plecak, mocny namiot oraz ciepły śpiwór są tutaj podstawą. Jedynie przez to mamy szansę posiadać gwarancję, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na niepożądane dolegliwości.