Skuteczność reklam na telebimie. Przekonaj się sam.

Ekrany diodowe, uniwersalnie nazywane telebimami, stanowią współcześnie przedmiot sporu. Czy są skuteczną odmianą reklamy? Czy mogą przynieść ogromniejsze zyski dla reklamodawcy? Jeszcze parę lat wstecz były one nowością oraz jak żaden inny typ reklamowania danej usługi czy konkretnego towaru ciągnęły uwagę ewentualnego klienta.

Teraz telebimy opatrzyły się już odbiorcom, nie rzucając im się tak w oczy jak poprzednio. Reklamodawcy, którzy chcieliby wybrać tą formę reklamy swych artykułów powinni zdawać sobie sprawę z tego, że sam ekran diodowy jako urządzenie nie jest wcale tak istotny.

administration

Autor: Guillaume Speurt
Źródło: http://www.flickr.com
Umiejscowienie telebimu. Uważa się, że świetna lokalizacja telebimu to dziewięćdziesiąt procent sukcesu reklamodawcy. Tego wariantu nośniki najlepiej jest umieszczać w punktach, gdzie prawdopodobny odbiorca zmuszony jest do spojrzenia na ekran. Świetnymi przykładami lokalizacji, która na pewno przyniesie profity reklamodawcy będą: miejsca wzdłuż dróg przelotowych, które cechują się wielkim ruchem kołowym, pobliża ogromnych skrzyżowań z sygnalizacją świetlną (adresat zobowiązywany jest do zatrzymania się, spędzenia paru chwil na przejściu oraz ujrzenia ukazujących się treści na telebimie). Najważniejszymi elementami, którymi charakteryzuje się dobra lokalizacja będą: niezbędność zatrzymania się prawdopodobnego konsumenta, wymuszenie dojrzenia ekranu a także nuda, pozwalająca odbiorcy skupić się na nośniku z wyświetlającymi się treściami, które jego umysł automatycznie będzie przyswajać.

Jeśli zaciekawił Cię ten tekst, to sprawdź informacje (https://biuro-protax.pl/artykuly/nowe-druki-deklaracji-vat-od-1-lipca-2018r/), które też są na niniejszy temat. Zawsze lepiej jest znać więcej szczegółów.

Nie sprawdzi się z kolei telebim Karpacz umiejscowiony na przykład na parkingach przy centrach handlowych, przy sklepach.

Fundamentalnym elementem w obszarze reklamy jest możność dotarcia z danym przekazem do potencjalnego klienta.

Podług amerykańskich badań kinetyczny obraz jest ośmiokrotnie lepiej utrwalany przez odbiorców niż obraz statyczny.
Reklama na telebimie Gdańsk pozwala na przygotowywanie kampanii reklamowych wedle osobistych projektów reklamodawcy i wyborów klienta- .