Pomimo przepowiadanego przez psychologów oraz socjologów, kryzysu stereotypowego faceta, to wyczekiwany przez wszystkich obraz mężczyzny, właściwie się nie zmienił. Stuprocentowy mężczyzna nadal musi być mocny jak dąb, odważny i pewny siebie.

zobacz ten serwis

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com
Funkcją społeczną mężczyzny jest wciąż bycie głową rodziny, na którym spoczywa konieczność jej zapewnienia jest bezpieczeństwa finansowego. Ale nowoczesny facet nie zastanawia się nad tym co znaczy być mężczyzną. Zazwyczaj żyje w pośpiechu, pod naciskiem czasu, po drodze spełniając żądania partnerki, potomstwa, najbliższych, zakładu pracy, ojczyzny.

Buty męskie

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com

Definicji męskości jest tyle, ile opowiadających o niej osób. Oczywiście jest sporo cech wspólnych definicji – męskość. A jakich męskich cech możemy dopatrzeć się w związku z noszeniem odzieży i noszeniem butów przez prawdziwego mężczyzny? Obuwie i dobrze skrojony do figury garnitur, to podwalina dobrze skomponowanej, męskiej garderoby. Szykowne obuwie potrafi odciągnąć uwagę od innych niedociągnięć męskich ciuchów. Mężczyzna, który chce nieustannie wyglądać elegancko i zabezpieczyć się na wypadek pójścia na spotkanie rodzinne lub inną ważną imprezę powinien być posiadaczem choćby jednej pary męskich sznurowanych, najlepiej ze skóry. Takie buty idealnie sprawdzą się również w codziennych i tych bardziej okazjonalnych spotkaniach biznesowych.

W weekend mężczyzna raczej pragnie czuć się swobodnie. Do casualowego stylu idealnie będą współgrały trzewiki męskie inspirowane sportowym stylem lub obuwie na bieżnikowej grubszej podeszwie. Trzewiki męskie to doskonałe obuwie do chodzenia w mieście jak również do wspinania się po górach. Faceci często zakładają je jako uzupełnienie nie tylko ubioru sportowego ale też nieoficjalnego. Taki model obuwia świetnie współgra z jeansami, skórzaną kurtką albo parką w wojskowej stylizacji. Buty dla mężczyzn sklep w internecie zapewnia bogaty wachlarz propozycji w rożnych wielkościach, modelach i z różnego materiału. Propozycja produktowa obejmuje także buty dla aktywnych, na szczególne wyjścia i na każdą porę roku.