Sympozja w nastrojowym miejscu – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość lecznicza. Znajduje się tam wiele ośrodków wczasowo-turystycznych. Część uzdrowiskowa opływa w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najsłynniejszym rezerwatem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – krzewów oraz rabat kwiatowych. Znajduje się tam także pijalnia wód mineralnych. W każdym czasie w ciągu roku do Ciechocinka przybywa wielu wczasowiczów.W mieście mogą zwiedzić także: tężnie zaprojektowane przez Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli powstałą w 1830r. oraz pałacyk przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku wszyscy znajdą miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie raj dla seniorów. Jest tam też dużo bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był – Hotel hotel zakopane Karola Müllera, usytuowany w Parku Zdrojowym. Wpisano go do wykazu zabytków w 1987. Nieszczęśliwie spłonął w 2008. Koniec końców został rozebrany w 2013. Aktualnie hotele w Ciechocinku cechują się bogatą ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem oferowanych usług. Proponują weekend lub dłuższy pobyt połączony z pobytem w spa i pełną odnową biologiczną.

Niezwykle zajmującym zdał Ci się ten wpis i opisane tu treści? To dobrze! Kliknij w ten link i przejdź na inny adres tej podstrony (http://www.ursynow-specjalisci.pl/lekarze-specjalisci/dermatolog/).

Pozwala to wczasowiczom złapać oddech , nabrać sił witalnych, odnowić ciało i rozluźnić umysł.

W nowoczesnych hotelach znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnorakich form mityngów biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz mnóstwem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w hotelu służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, kompletnie wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, mające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli są też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty oferują także catering i wyżywienie w niezwykle niskich cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby uczestniczące w szkoleniach mogą w wolnym czasie udać się na organizowane w hotelu zabawy taneczne, karaoke czy biesiady. Goście mogą także skorzystać z hotelowego ogrodu, gdzie często organizowane są grille. Hotele w Ciechocinku to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na spotkania biznesowe.