Jeszcze nie tak dawno w Polsce krążyła krzywdząca opinia, że tatuaże to domena penitencjariuszy i w ogóle ludzi mających konflikt z prawem. Uwzględnijmy także, że nie znano punktów tatuażu z prawdziwego zdarzenia, więc wykonywano je w domowych – często mało higienicznych warunkach. Biorąc to wszystko pod uwagę nie budzi zdziwienia, że bardzo mało Polaków było zdecydowanych na przyozdobienie własnego ciała jakimś rysunkiem lub mottem. Jakby tego było mało tatuowaniu towarzyszył, nierzadko spory, ból, co odstręczało wielu zainteresowanych.

tatuaż

Autor: Support Tattoos + Piercings at Work
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj wszystko to odeszło w zapomnienie. W niemal każdym wielkim mieście znajduje się profesjonalne studio (http://13tattoo.pl/) tatuażu, które oferuje swoim klientom wielkie możliwości przyozdobienia własnego ciała. Do wyboru są wielorakie wzory, szkice, czy nawet obrazy 3d, które można umieścić na swoim ciele. Jedyne ograniczenie to kwota posiadanej gotówki. Co ważne teraz dostępne metody robienia tatuażu, ważna strona, charakteryzują się małym natężeniem przyjmowanego bólu oraz nieskazitelną higieną w miejscu wykonywania. Efekty są widoczne na ulicach, szczególnie w trakcie ciepłych miesięcy, kiedy to trudno nie zauważyć osoby mającej nawet mały tatuaż na swoim ciele. Mogą to być zarówno filigranowe motywy w rejonie kostki, czy też na rękach, jak także spore zajmujące całe plecy czy brzuch.

Nie bój się, że informacji na prezentowany temat nie znajdziesz, ponieważ są tutaj. Wystarczy kliknąć na proponowany artykuł (https://mooistudio.pl/makijaz-permanentny-powiek/), który znajduje się pod odnośnikiem.

Zapraszam: Studio Tatuażu 13 tattoo