Triki za pomocą których można „oszukać” innych i zredukować, chociażby optycznie, kilka kilogramów – odpowiednia odzież dla puszystych

Odchudzanie to spore wyzwanie, szczególnie dla osób, które już od dawna zajmują się pozbyciem się nadprogramowych kilogramów. Jeżeli dopiero rozpoczynamy naszą „zabawę” z odchudzaniem powinniśmy wiedzieć, że można wyróżnić parę trików, z udziałem których możemy „oszukać” innych i zredukować, chociażby optycznie, trochę kilogramów.

kobieta

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z możliwości jest właściwie dobrana odzież dla puszystych Poznań. Nie tylko ludzie znający się na modzie dobrze wiedzą, że odpowiednio dobrane ubrania, mogą znacząco zmienić nasz wygląd. Chodzi oczywiście o takie dopasowanie ubrań, za pomocą, których będzie można ukryć to co musimy ukryć, a podkreśl możliwe atuty – a takie ma każdy, także osoba otyła. Należy jedynie je dostrzec i odpowiednio uwypuklić.

Czy taka publikacja była dla Ciebie absorbująca? Jeśli tak, to nawiasem mówiąc więcej zobaczysz w artykule, który także rozpatruje taką tematykę.

W przypadku dobrze dobranych ubrań dla osób puszystych istotny jest rzecz jasna odpowiedni krój, jak również kolorystyka. Wiadomo na przykład, że ciemne barwy optycznie „odchudzają”, podobnie jak ubrania w pionowe pasy, które bardziej wysmuklają sylwetkę. Ale niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku również materiał – ciężkie i grube materiały dodatkowo podkreślą naszą otyłość. Delikatny atłas czy dodatki z szyfonu dadzą odwrotny rezultat. Osoby otyłe powinny również zakupywać odpowiednio skonstruowaną dla nich bieliznę, która pozwolić ukryć nadmiar kilogramów. Jest to zwykle bielizna jednocześnie modelująca figurę, dzięki której można optycznie zmienić wygląd. Nie myślmy, że skoro bielizny nie widać, nie powinna mieć kluczowego znaczenia. Stosownie skrojona i dopasowana bielizna może uczynić cuda, zanim osiągniemy je z udziałem innych metod na odchudzanie (kilknij).

mężczyzna

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz wyszczuplającej odzieży warto zdecydować się również na „odchudzającą” stylizację, jeśli chodzi o ciało, czy włosy.

Spodobał Ci się taki wpis? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Cię wiadomość, że analogiczny artykuł jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz portal (http://suknie-slubne.warszawa.pl/kolekcje-slubne/).

Dobrze dobrana fryzura może znacznie odmienić nasz wygląd, dlatego warto postarać się o wizytę w naprawdę wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim. Najlepiej także odwiedzać co jakiś czas ośrodki odnowy biologicznej – Spa, kosmetyczka i masażyści, również będą potrzebni w czasie naszej terapii odchudzającej. Warto stosować jak najwięcej dostępnych rozwiązań, które umożliwią optycznie zrzucenie dodatkowego tłuszczu.