Trochę o męskiej elegancji

Jakiś czas temu trendy było chodzenie w kaloszach. Nie do końca wiadomo czym to było spowodowane. Deszcze w tamtym okresie – pomimo że niemałe – nie były na tyle intensywne żeby ten ówczesny trend na kalosze tłumaczyć.

Autor: stracd
Oczywiście „na pierwszy ogień” poszły damy. Zaroiło się w porannych programach TV od mniej lub bardziej znanych kobiet które to – kiedy tylko zdarzyła się możliwość – prezentowały swe estetyczne, wzorzyste gumiaki. No i zaczęło się lawinowo! Ludzie oszaleli! Do kąta poszły proste jednokolorowe kalosze męskie i damskie. Zastąpiły je gustowne, wzorzyste, kalosze dla pań i panów.

Zdarzało się, że taki dobór obuwia do wyjściowego ubioru sprawiał dosyć upiorne wrażenie. Pewnego razu miałem sposobność w dość chmurzasty, ale jednak nie deszczowy dzień zobaczyć dżentelmena, który wychodził z pięknej limuzyny w niezwykle szykownym ubraniu. Jego wizerunek popsuły bez wątpienia kaczo-żółte męskie kalosze w geometryczne kształty.

Na pewno lepszą propozycją dla dżentelmena z limuzyny byłyby modne męskie mokasyny lub też, – jeżeliby zechciał wspomniany mężczyzna na kawkę pójść w trochę mniej zobowiązującym ubiorze – niezłym rozwiązaniem są po prostu miejskie buty męskie. Jest to niezwykle wygodne skrzyżowanie obuwia sportowego z butami wizytowymi. Równie dobrze sprawdzają się do dżinsów jak i spodni bardziej eleganckich.

Wszyscy wiemy, że kulturalnego pana poznaje się po wyglądzie jego butów.

Podoba Ci się taki wpis? Jeżeli tak, to z pewnością sprawi Ci radość informacja, że podobny tekst jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz tekst na portalu (https://www.gemeo.pl/szablon2/shop/48—partie-kalibrowane.html).

Ta reguła obowiązuje mężczyzn również w mieszkaniu, choć oczywiście w mniejszym stopniu. Mężczyzna jeżeli już wkłada kapcie dla mężczyzn (bo nie wszyscy to robią) także musi zdecydować się na odpowiednie. Najlepiej żeby były w stonowanych barwach no i oczywiście komfortowe, ponieważ niełatwo jest oddawać się przyjemnościom zabawy z dziećmi albo czytać ulubioną gazetę w mało wygodnych kapciach męskich.

Wykonasz krok naprzód, jeśli obejrzysz, co ma rzetelna oferta (http://mengarnitury.pl/). Przekonaj się, że faktycznie dane na niej umieszczone są istotne.

/J]