Ubierz się modnie w 2013.

Zbliżający się sezon to czas modowych szaleństw. Warto jednak poszperać wśród już posiadanych dodatków, ponieważ moda oprócz tego, że lubi się zmieniać, czerpie również z tego, co dobrze znane i sprawdzone. Tak będzie zapewne i tym razem. Na topie pozostaną roślinne motywy, pojawiające się często na sukienkach. Poza nimi można zacząć poszukiwać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie subtelne wzory.

Wykończeniem niejednolitych łaszków, są wypełnione cekinami dodatki. To zajawka przewijającego się po ulicach większych miast stylu militarnego: ciemne ubrania to druga strona bardzo zwiewnych spódnic. Do tego dojść mogą motocyklowe kurtki, wysokie trampki i już mamy styl rodem z teledysków Madonny. A jest, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących uwydatniać swoje atuty mamy neonowe akcenty. Żywe kolory idealnie nadadzą się przy każdej porze roku. Z tym zestawić lejące materiały, i już mamy pewną siebie kobietę.

Jeśli wspominamy lato, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających poza tym okularach przeciwsłonecznych. Bez względu na kształt nie tylko ochronią nasze oczy przed zgubnym skutkiem UV, ale przede wszystkim będą stanowiły świetne dopełnienie naszego stroju i dodadzą naszej twarzy trochę tajemnicy.

Autor: RESERVED

Pośród modowych nowinek nie może zabraknąć miejsca na eleganckie sukienki ślubne. Ślubny elementarz dyktuje warunki. Która kobieta nie chciałaby iść do ołtarza mając na głowie jedwabisty welon lub też ciągnący się za suknią długaśny tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję spełnić swój sen w rzeczywistości, bowiem takie właśnie suknie projektują dla nas projektanci. Do tego obowiązkowo szpilka i mamy już wystrojoną pannę młodą.

Trendy Zima 2013 zapowiadają się interesująco. Na pewno wśród tylu różnorodności nie jedna z nas wyszuka dla siebie coś ulubionego, w czym czuje się jedynie w swoim rodzaju.