Urlop już za chwilę, a ty nie wiesz, jak dopasować kostium kąpielowy do figury? Nie wiesz, co jest trendy? Bądźmy prawdomówni – nie każda z nas wygląda jak modelka. Każda pani jest piękna na własny indywidualny sposób. Nie powinnyśmy zatem plaży omijać obszernym łukiem wyłącznie z tej przyczyny, że coś nam w naszej sylwetce nie odpowiada. Wystarczy dobrze dopasować kostium kąpielowy do swojej sylwetki ażeby czuć się dobrze jak też wyglądać doskonale.

kobieta z dzieckiem na basenie

Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com
Stroje kąpielowe XL także mogą modelować figurę, możesz je dostać u Jagny. Złotych reguł jest kilka, od wybranego modelu, odcienia i wzoru zależeć będzie, czy dołożymy, czy odbierzemy sobie nieco kilogramów, centymetrów w pasie oraz czy wizualnie się skrócimy, czy też wyszczuplejemy.Podstawą jest zabarwienie – ciemny pokochają osoby puszyste gdyż działa wyszczuplająco, z kolei jasny może się okazać doskonałym wyborem dla pań utyskujących na za drobną pupę bądź biust. Wybierając kostium zwróć baczność na nadruk.

Drobny wzór będzie wizualnie zmniejszał, podczas kiedy duży wzór optycznie powiększy ubrane w nie części ciała. O ile jesteś posiadaczką obfitych piersi jesteś skazana na stroje dobrze podtrzymujące piersi. W klasycznych trójbokach na sznureczku, będziesz wyglądać wulgarnie i po całym dniu może okazać się, że bolą cię nie tylko piersi, ale także kręgosłup. Warto zatem wybierać stroje z usztywnionym fiszbinami biustonoszem, jakie twój walor będą znakomicie podtrzymywały i kształtowały. Unikaj cieniutkich pasków, które będą wpijały się w ramiona. Wybierz strój z szerszymi paskami, które zapewnią ci komfort w czasie noszenia.

Nieduże piersi to kłopot, który de facto kłopotem nie jest, bo możesz ruszać się na plaży bez obawy, iż nie uda ci się zatrzymać biustu na własnym miejscu. Optycznie powiększysz biust wkładając stroje kąpielowe push-up lub wybierając biustonosze z dużymi wzorkami, falbankami lub marszczeniami. Jeśli sześciopak na twoim brzuchu wciąż przykrywa drobinka tłuszczyku, nie przejmuj się. Odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy odciągnie uwagę od słabostek koncentrując ewentualne spojrzenia np. na doskonale zaakcentowanych piersiach bądź nogach. W ostateczności możesz zasłonić brzuch jednoczęściowym strojem w ciemnym kolorze.